Hazır olun sıra Türkiye'ye geliyor..

 

Büyük şeytan ABD’nin Ortadoğu ülkelerindeki işgal ve iç karışık planları sinsi bir şekilde adım adım ilerliyor

Suriye derken Irak ve Lübnan’daki ayaklanmaların arkasından İran da sokak gösterileri başladı. 

Masum zam protestosu gibi gösterilmeye çalışılan olayların arakasında Amerikan uşağı Suudi Arabistan ve Birleşik Arap emirliklerinin sermeyesi ile bir CIA organizesi vardır.  

Şöyle hafızanı yoklayıp on yıl geriye giderseniz demokrasi getirme adı altında Başta  Ortadoğu  ülkelerinde karışıklıklar çıkarılırken hep birlikte gördük ki amaç demokrasi, insan hakları falan değil o ülkelerin  petrol olmak üzere yer altı yer üstü zenginlikleriymiş. 

Pekâlâ, bunu nasıl yapıyorlar veya nasıl yaptılar derseniz bilenler var ama bilmeyenler için açıklayalım.

Şöyle ki ülkemiz için bunun en açık ve net örneği 15 Temmuz hain Fetö darbesidir.

Bu ülkede hain fetö hareketini 15 Temmuza kadar hizmet hareketi olarak lanse edilmedi mi! Gönüllü olarak ABD CIA hizmet eden bu insanlar bizim karşımıza biz ABD uşağıyız bizim patronumuz CIA mı dedi,   yoksa Allah’ın adını kullanarak yıllarca bu toplumumu kandırdı. Söylemem odur ki ABD’nin oyunu asla bitmez, biri biter biri başlar.    ABD’nin elinde sırası gelince kullanacağı din, mezhep, meşrep,  etnik yapı, ekonomi, demokrasi, daha sayamadığımız bir çok malzeme var. Nerede neyi nasıl kullanacaksa  onu  kullanmaktan çekinmez  öyle  değil mi PKK biter PYD  olur  Fetö  biter   başka   birileri olur.  

O zaman akıllı olacağız aklımızı kullanacağız bizi bu ülkenin bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine Ülkenin istiklaline karşı sokaklara dökmeye çalışan masum gördüğümüz her hareketin arkasında ABD var demektir.

 Bu gün bunun örneklerini rahatlıkla görebilmekteyiz. Suriye’de gördük Irakta gördük, Libya gördük, şimdi sıra İran’a geldi arkasından Türkiye.

Şunu asla unutmayalım ki Sömürgeci, kan içici, İslam düşmanı başta ABD olmak üzere haçlı zihniyeti asırlardır bizlere köle muamelesi yaparken, bizim topraklarımızı kan gölüne çevirerek, bizim yer altı yer üstü zenginliklerimizin üstüne çöktüler.

Sultan Alpaslandan bugüne kadar bu topraklarda özgürlük, adalet,  istiklal için yaşayıp ölen Aziz milletimiz asla zalimlere, hainlere satılmışların oyuna gelmeyerek onlara boyun eğmemiştir.

Dün olduğu gibi bugünde Şeytanla işbirliği yapabilecek hainler içimizde vardır ve hep olacaktır.

Bu hainleri tanımanın en iyi yolu bu ülkenin birlik ve beraberliği istiklalidir bu  birlik beraberliğe  kim saldırıyorsa   o hain  demektir Onun  arkasında  ABD  vardır CIA  vardır  demektir.

Sıra ülkemize gelmeden bunları görmek bunları hatırlatmak bu ülkeye karşı şehitlerimize  karşı atalarımıza  karşı  bir vefa   borcudur.  

Unutmayalım onların bir hesabı varsa Allah'ın’da bir hesabı vardır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.