"Hainleri güldürmeyin."

İstanbul'daki bombalı terör saldırısında şehit olan polislerimizden Seydişehirli hemşerimiz 24 yaşındaki Emre Horoz  ilçemize, bir yıl içinde gelen  beşinci şehit cenazesi.

Yaz aylarında Seydişehir'de inşaatlarda demir ustası olarak çalışan ve kışları da İstanbul'da oğlunun yanında taksi şoförlüğü yapan baba Mustafa Horoz, tören alanında ağlayan yakınlarını uyararak, "Lütfen ağlamayın. Dimdik ayakta durun, ağlamayın."

"Hainleri güldürmeyin." Ağlamayın, siz de dimdik ayakta durun"   cümleleri   bu ülkenin geleceğine  kendini  adamanın adıdır.  

Bu ülkede  bir  şehit Babası "Hainleri güldürmeyin."  dediği  yerde,  bize  düşen Bayrağımızı indirmeye kalkan hainlerin , şerefsizlerin kolunu kanadını kırarak şehitlerimize   ve  şehit   babalarına mahcup olmamaktır.

Şehit   Emre  horoz  kardeşime   ve   saldırıda  şehit  olan tüm  polislerimize  yüce  Allahtan rahmet  yakınlarına  sabrı cemil dilerim.

 Tarih boyunca   olduğu  gibi bugünde hem bölgemiz hem de ülkemiz üzerinde çok sinsi, çok alçak,  çok kahpe  ,çok kanlı oyunlar oynanıyor.

 Görüyoruz ki   bu oyunu   kuranlar  karşımıza her gün yeni şeytanlıklar ,yeni    taktikler ile çıkıyor.

 Tarih   boyunca  olduğu gibi  bugünde, bölgemize dini mezhebi ,meşrebi   nifak  tohumları ekilmeye çalışılıyor.

 Şu andaki denemelerinde  son derece başarılı  oldukları  ve  bunu tüm   Müslümanların  yaşadıkları bölgeye yaymak istedikleri  gün  gibi  aşikar.

Her  ülkeye her bölgeye ayrı ayrı taktikler  uygulayarak  kiminin adına  Arap  baharı , kiminin  adına   demokrasi   getiriyoruz  ,kiminin adına  kimyasal terör   olarak  tarif   edeceğimiz    yalanlar ile  halkı  Müslüman olan ülkeleri   kan  gölüne  çevirdiler.

 Şimdiye   kadar  PKK  alçaklarını    kullanarak  bu  ülkeyi  bölmeye   çalışan,  Haclı zihniyeti  ve  uşaklarının, İstiklal Harbi’nde ,Çanakkale’de, 15  temmuzdaki   milletimizin  iman ve inanç  gücünü unuttular  galiba

Bizim tek bir bayrağımız var.

Bizim tek bir vatanımız var.

Bizim Türkiye'den başka devletimiz yok.

Bu bayrağın altında doğan bu ülkenin vatandaşı, başka gidecek vatanı olmadığı bilir bu   bayrağın  dibinde öleceğinide hiçbir zaman aklından çıkarmaz

Bizi bayrağımızdan, vatanımızdan etmek isteyenlere canımız pahasına geçit vermeyeceğiz. Bayrağımızı indirmeye kalkanın kolunu, kanadını kırmazsak şehitlerimize mahcup oluruz.

Ülkemizi viraneye çevirmek isteyenlere   Elhamdülillah  şimdiye  kadar izin vermedik Allah'ın izniyle  bundan sonrada vermeyeceğiz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.