Fetö terör örgütü- yeni kripto projeler - ispiyonculuk

Fetö terör örgütünün darbe girişimi, Allaha hamdolsun atlatıldı,   ülkemiz bir iç savaştan,  bölünmeden yabancı ülkelerin işgalinden kurtuldu. Öyle değil mi ABD ve Batı, Afganistan’a, Irak’a, Suriye’ye güya barış!  Getirmek için mücadele etmiyor mu?

İçimizde ne kadar çok hain varmış, Ne kadar çok Allah diyerek  (Allah adına bizi aldatan varmış)   hepsini öğreniyoruz…  Bunların böyle olduklarını biz  biliyorduk  cümlesini    şimdilerde herkes   söyler oldu… Bu alçakların bu hainlerin yaptığını insan aklına geldikçe bu kadarda olmaz,  bunları düşman bir ülke bile yapmaz diyesi geliyor. Bizler  eğer  bu maşaları tutan eli  göremezsek   bu  hainleri   “istinca taşı”  gibi kullanıp atanları  iyi tanıyamasak, şundan  emin olunki başka hainler ,  başka  peçeteleri   kısa  sürede   bu milletin önüne   yaldızlayıp  sunacaklardır.. Onun için çok dikkatli olmalıyız hele hele maneviyatta zaafı olan aziz milletimizi  başka birileri  Allah adını kullanarak aldatmasın…

Darbeyi önledik ya sonrası tehlike bittimi! ülkemizde gözü olan bu hain ABD ve Batının yerli işbirlikçilerinin projeleri neler olabilir? Sorusunu sormamız lazım.

 Görünen   odurki; bundan   sonra   Türkiye’de Cemaat , mezhep,  grup  kavgasını   kaşıyacaklardır.. Geçen haftalardaki yazılarımızda bu konuyu işlemeye çalıştık… Herkesin aklını başına alması lazım, Darbenin ertesi günü bu oyunu sahnelemeye çalışanların tuzaklarına düşüp, kendileri gibi düşünmeyen grupları sosyal medya üzerinden linç etme mücadelesine girişirlerken, bu oyunun oyuncusu figüranları Seydişehir’deki kendisi düşünmeyen   kişileri “ayağınızı  denk alın”  gibi   tehdit eden   talihsiz cümleler  kurarak   bu milletin arasına  kin  ve   nefret   tohumu ekmeye  başladılar. Buda bir fetö projesinin devamı olduğunu, üst aklın nasıl fetöyü kullanarak ülkede darbe yaptırmaya çalıştıysa, şimdilerde böyle bir senaryoyu ortaya koyduğunu görmekteyiz.

Bizler   önce   yazılarımızda üst aklın projeleri anlatmaya  çalışsakta  birileri ısrarla anlamak  istemedi  Allaha  hamdolsun   o  kirli  ve  alçak projeler   bugün  bir bir  deşifre   olduğunu görüyoruz. Alın size   bir örnek hani bir gazete çıkmıştı ya adı vahşet güya Müslümanların birliğini !sağlayacaktı, bir üst akılın projesi  olan   bu gazetede, ellerine tutuşturulan sahte   belgelerle  ümmetin birliğine  bütünlüğüne   yönelik   yazılar yazmadılar mı  ,O gün dedik ki bu bir kripto proje , bu gün o projenin   deşifre  olduğunu  görüyoruz..

Uzatmayalım Türkiye’de Aziz milletimizin arasına nifak sokan bu cemaat cemiyet işlerine tez elden Diyanet İşleri Başkanlığı el atmalı ve dini konuda tek otorite ve belirleyici olduğunu göstermeli ve tüm cemaat cemiyetlerde buna uymalı. Değilse gidişat kötü herkes bir tarafa çekerek bir orta yol bulunmaz bu işin nerede duracagıda kestirilemez

….

Öte yandan darbe sonrası çevremizde yeni bir hastalık türedi…  Kızdığı adamı darbeci, fetöcü diye şikâyet etme ispiyonlama hastalığı.  Aynı siyasi düşünceden olup da adı gibi fetöcü olmadığını bilerek sırf şahsi kinininden ve   nefretinden dolayı, bu fırsatta  nasıl  bunun ayağını kaydırabilirim mantığı ile yapılan işlerin yanı sıra ,bu işte  “seydişehire has”   bir üst aklın  yönlendirmesi olduğunu  tahmin ediyorum .

Devletin bu şekilde asılsız ispiyonculara ve devleti asıılsız oyalayanlara karşı mutlaka bir müeyyidesi olmalı. Sırf şahsi kinininden ve garazından dolayı masum insanları, fetöcülük gibi hain   ve alçak  bir iftira ile suçlayanları ve aleyhte propaganda yapanlara mutlaka gerekli cezayı müeyyide uygulanmalıdır. Bu işin suyunu çıkaran, dedikoducu ve yalancılara itibar edilmemeli.

 Öte   yandan  fetöcü   hainler  asla ve kata af edilmemeli,Zaten devletimizin elinde  fetöcülükle ilgili     kriterlere uygun   bilgi ve belge  fazlası ile var  onlar işinin   gereğini yapıyorlar.. 

Bizlerde kendi üzerimize düşeni yapalım; 15 temmuzda yakaladığımız birlik ve beraberliğimizi daha ileri  taşıma  gayreti içerisinde  olalım İnşallah..

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum