Selman S. Akyüz

Selman S. Akyüz

Ele avuca sığmayan Konyaspor

Eskişehir galibiyeti, Fenerbahçe kök söktürümü ve Sivasspor taarruzundan sonra Kasımpaşa'ya karşı Tütüneker'in Konyaspor'unun dönmesi hiç de iyi olmazdı. Maç başlamadan önce koyu Fenerli dostum Sercan Yaman Konyaspor formasını giyip bana moral vermeye geldi. Daha geçen maçların yorumunu bitirmeden 30. Saniyede gelen gol "koltuklarınıza iyi oturun. Yepyeni bir Torku Konyaspor izliyorsunuz" mesajını zihnimize kazıdı.Şimdi maç sırasında sosyal medyada yazılanlara bir bakalım:
@fatihhseker: Kasımpaşa - Torku Konyaspor başlıyor . son 2 haftaki kadro bozulmadı. İlk deplasman galibiyeti gelir inşallah.. Başarılar Kartallar///@konyasportarihi:GOLLLLLLLLLLLL. HASAN KABZEEEEEEE
///@_veliozkan: Daha kadroyu saymadan attın be gülüm :) Konyaspor, Kasımpaşa karşısında 1-0 öne geçti
.///@yasinkoseoglu: Gene asist Gekas, gol Kabze. O ne güzel vuruştur o.
///@AhmetAkbiyik: Başarılar Konyaspor yazmaya hazırlanırken goooooooool oldu :) Kasımpaşa 0 - Torku Konyaspor 1
///@AhmetAkbiyik: Bu arada gol 26. saniyede atıldı, onu da belirtmek lazım :))///@EfeeeSSS: Anaaaa gol lan :)
///@fatihhseker: asisti yapan Gekas .. 6.asist oldu. 3 gol 6 asist . yaptığı koşularla da birçok gol pozisyonu hazırladı arkadaşlarına. Tam bir Yıldız.
///@EmR1del: Allahını seven üstüme Konyaspor maç linki atsın.
///@abdussamedermis: #UefaAşkınaSaldırKonyaspor
///@srcnyaman: #Konyaspor Fenerbahçe maçındaki oyunun tesadüf olmadığını gösteriyor. Şu ana kadar çok başarılılar.
///@konyasportarihi: golü yedik! Adem Büyük 1-1 dk 35
///@EfeeeSSS: Boyle gol yenmez
///@konmarla: Bi mahmut hoca'dan çok çekiyoruz bi de Adem Büyük'ten:)
///@fatihhseker: Gekasssss. adamım attı yine
///@hakanmarkupcu: Gekasla konyaspor kasımpaşa karşısında ikinci golü buldu HELALLLLL.
///@hibrahimparlak: Futbol bir garip dünya işte...Yunanlı bir adamı seveceğimiz aklınıza gelirmiydi hiç? Gekas Konyaspor'a kurtarıcı olacak.
///@srcnyaman: Gekas 2 Kasımpaşalıyı pazara yolladı.
///@konyasportarihi: Konyaspor süper lig tarihindeki 499. golünü atarak Kasımpaşa karşısında 3-1 öne geçti. Dk 79Bence bu maç geride kalan ve çok övdüğümüz üç maçtan da iyiydi. Torku Konyaspor üzerine koyarak gidiyor. Kaleci saçmalasa da defans, Selim kaçırsa orta saha, Borek uyusa forvetler kapattı açıkları. Hleb kendini göstermeye başladı. Gekas kendisini eleştirenlere "hadi oradan" dedi. Geçen hafta demiştim; "artık lig Konyaspor'un" diye. Bu da ispatı olsun ve Ünlü sunucu Ersin Düzen bitirsin yazımızı: "@ersinduzen: Mesut Bakkal'ı Denizlispor'daki futbolculuk döneminden beri tanırım. Adamlığı kadar hocalığı da örnektir. O'nun adına çok seviniyorum."Ligtv Spikeri Mustafa Muratoğlu Djalma için "ele avuca sığmayan adam" dedi. Bence tüm takım ele avuca sığmıyor. Tebrikler Torku Konyaspor. 
Twitter adresi: @selmansel

Önceki ve Sonraki Yazılar