Eğitim-Yazar Abdullah Büyük’ün kitaplarına yoğun talep

Eğitim-Yazar Abdullah Büyük’ün kitaplarına yoğun talep

Ribat dergisi koordinatörlüğünde 6 kitabı set i 75 TL ücreti olan 6’lı kitap seti başlatılan kampanya süresince 45TL’ye okurlarına ulaştırılmak üzere satışa sunuld

 

Ribat Eğitim Vakfı Kurucusu ve Eğitimci –Yazar Abdullah Büyük’ün bugüne kadar yazdığı 6 kitaba her geçen gün yoğun talep gelirken, Ribat dergisi koordinatörlüğünde 6 kitabı set i 75 TL ücreti olan 6’lı kitap seti başlatılan kampanya süresince 45TL’ye okurlarına ulaştırılmak üzere satışa sunuldu. Kitaplar Ribat eğitim Vakfı Genel Merkezi ve Ribat dergisi adreslerinden alınabilecek. Konya’nın yakından tanıdığı Eğitim-Yazar Abdullah Büyük hoca efendinin Namaz, Hayatı ve Hatıralarıyla, Eğer Ol saydım, Aile Mektebi, Güzel Dinimi Öğreniyorum, Kuran-ı Kerim öğreniyorum. Ve O diyarın sakinleri isimli kitaplarına her geçen gün talebin artması üzerine, Eğitim-Yazar Abdullah Büyük’ün kitapları 6’lı set haline getirilerek, Ribat dergisi koordinatörlüğünce bir kampanya düzenlenerek satışa sunuldu. Birbirinde güzel 6 eserden oluşan kitap setinin satışı beledi 75 TL iken, kampanya süresince sadece 45 TL’ye satışa sunuldu. Ribat Dergisi Koordinatörü Hasan Kaya, “Ribat Eğitim Vakfı Kurucumuz ve Eğitimci-Yazar Abdullah Büyük hocamızın kitaplarını 6’lı set haline getirerek satışa sunduk. Yoğun talep üzerine başlattığımız bu kampanya’da 75 TL değeri olan kitaplar, kampanya süresince 45 TL’den satışa sunulmuştur.  2 set üzeri alımlarda kargo ücretsizdir. Kampanya süresince kitaplar Demirci İş merkezi B Blok Kat 7/706 adresinde bulunan Ribat Eğitim Dergisi ve Mevlana Çarşında bulunan Ribat Eğitim Vakfı Genel merkezinde alınabilecektir” dedi.

egitim-yazar-abdullah-buyuk’un--(2).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.