“ BUNUN ADI OSMANLI ŞAMARI” 

17 Aralıktan buyana bu millete kan kusturdular..  Erdoğan'ın evini izlediniz, yolunu izlediniz, çocuklarını izlediniz, telefonlarını dinlediniz.  

Aklı sıra milletin seçtiği ve meydanlarda hiç görülmemiş şekilde destek verdiği lideri ellerini kelepçeli darağacına gönderecektiniz.

 Meydanlarda olduğu gibi halk30 Mart günüde uzun adama sahip çıktı yapamadınız, başaramadınız, karanlık senaryolarınızla birlikte topunuz sandığa gömüldünüz.

 Dün Türk milleti size sandıkta en ağır bir cevap verdi.

 Türk milleti kazandı, Anadolu kazandı, Türkiye kazandı,  ihanet edenler iftira edenler oyun kuranlar kaybetti. Başbakanın tabiri ile millet size “Osmanlı şamarını” vurdu.

 Beyler Türkiye dün bir yerel seçim yaşamadı Türkiye dün Recep Tayyip Erdoğan referandumu yaşadı.

 B u millet dik durabilen liderlerin arkasında hep durmuştur dün de öyle oldu Recep Tayyip Erdoğan dik durdukça millet de dik durdu.

 Siz bu ülkenin en mahrem konularını dinleyerek  utanmadan arlanmadan dünyaya servis ederek bu ülkeye  ihanet  ettiniz.

Türkiye tarihinde eşi görülmemiş saldırıların, 17 Aralık darbe girişimini, kasetleri tape’leri kullanarak bu milletin liderine hızsız diyerek yaptığınız kara propaganda adına her şeyin seçim gününe kadar sergilendiği bir süreçte   Türkiye  sandığa  gitti  hatta  seçim sonuçlarını    etkileyebilmek için  bile  ajanlarınızla  son çırpınışlarınızı  yaptınız.

Ve millet,  sizin yalan dolan iftira karalama kampanyalarını AK Parti'ye,  ezici çoğunlukla   bir destek verdi.

Şimdi herkese düşen, milletin kararına saygı göstermek ve sandıktan çıkan mesajı iyi okuması .

 Dün gece  Türkiye’de    alınan   sonuçlar aynı zamanda Gazze'li  Yahya’nın, Mısır’lı şehit Esma'nın duasının, davasının, umudunun sahipsiz kalmadığının göstergesidir.

Bu sonuçlar   dünyanın  dört  bir yanında    Türkiye için  Recep Tayyip için  yapılan  duaların  Pensilvanya'nın bedduasına galip gelmesinin   fotoğrafıdır..

Bu millet AK Parti'ye, onun lideri Erdoğan'a ve Türkiye'ye,  Mosad- CIA adına ameliyat yapılmasına dur dedi.

Bu seçimlerin tartışmasız galibi belli. Bu seçimlerin tek bir galibi var, o da  Recep  Tayyip Erdoğan.

Bu seçimlerin tek bir mağlubu var, o da;  pensilvenya..

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum