Bu yazıya başlık aranıyor

Bu yazıma bir başlık bulamadım. Başlığı siz değerli okuyucularıma bırakıyorum.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ı ziyaret etti.

Diyarbakır'a önceki gün gelen ve partisince düzenlenen bölge toplantısına katıldıktan sonra bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Mustafa Kamalak'ın, kentteki temasları çerçevesinde Büyükşehir Belediyesini de ziyaret ettiği bildirildi MEMLEKET.COM dan 26-08-2015

***************************************************************************

Diyarbakır'a önceki gün gelen ve partisince düzenlenen bölge toplantısına katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ı ziyaret etti.

GÖRÜŞME BASINA KAPALIYDI!

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kamalak, beraberinde Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bozan ve bazı partililerle başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Kışanak ve Belediye Başkan Vekili Fırat Anlı ile görüştü.

Radikal'de yer alan habere göre, basına kapalı görüşmede Kışanak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İNTERNETHABER.COM dan 26-08-2015

***************************************************************************

Zaman: Hükümete yakın yayın organları, Zaman Gazetesi Gelen Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı’nın Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak’a yaptığı nezaket ziyaretiyle ilgili haberlerini kendileri de yalanladı.

Zaman Gazetesi Gelen Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı’nın, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak ziyaretini beş gün önce ‘sır görüşme’ ve ‘belediyeye garaj kapısından’ girdi iftirasını atan yandaş medya, bugün Dumanlı’nın ziyareti için “Kışanak, Dumanlı’yı VIP kapısından alıp konuk etti” şeklinde haberler yaptı.

Söz konusu görüşmenin gizli olmadığı, Dumanlı’nın belediyeye protokol kapısından ve 20 kişilik bir heyetle geldiği açıklanmış ve yandaş medya yalanlanmıştı. Zaman.com dan

**************************************************************************

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AKP propagandası yaptığı ve Kürt sorunundaki söylemlerinde değişikliğe tepki gösteren Diyarbakır ve Batman belediye başkanları Erdoğan’ı karşılamaya gitmedi, programlarına da katılmadı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Erdoğan’ın programında olan belediye ziyareti için tüm hazırlıkları yaptı ancak Cumhurbaşkanı valilik ziyaretinin ardından miting alanına geçti. Belediye ziyaretini yapmadı. Zaman.com 04-05-2015

Akşam gazetesi: Zaman Gazetesi Yayın Yönetmeni Dumanlı’yı VİP kapısından alıp konuk eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak, ziyaretler sırasında Erdoğan’ı karşılama heyetlerinde yer almadı. Halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olan Erdoğan'ı karşılamayan Kışanak, geçtiğimiz gün Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yı ağırlamıştı

Güneş gazetesi: HDP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak, Cumhurbaşkanı'nı karşılamaya gitmedi. Halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olan Erdoğan'ı karşılamayan Kışanak, geçtiğimiz gün Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yı ağırlamıştı.

Yukarıdaki gazete satırları ve yapılan ziyaretler her şeyi çok net ortaya koymakta, açıklamaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın Diyarbakır Belediye Başkanı’nı ziyaret etmediği ve neden ziyaret etmediği de açıkça belirtilmektedir.

Mustafa Kamalak, Rahmetli Necmettin Erbakan Hoca’nın kemiklerini, tüm milli görüşçülerin yüreğini sızlattı. Acaba! Tüm bu hataları işlemesi için birileri bu insanları tehdit mi ediyor?

Ekrem Duman’lıda geçmişte hizmete sadaka, zekat, burs, himmet verenlerin yüreğini sızlatmadı mı? Bu tür zikzaklar, cemaat hükümetle kol kolayken neden yapılmıyordu? Yoksa gizli yapılıyordu da bizlerden ve  halkımızdan mı gizleniyordu acaba?

Nasıl yazmam, nasıl görmezden gelebilirim? İçim yanıyor, içim sızlıyor. Ülkemi ve Halkımı sevmenin bedeli ne ağır ve ne zormuş. Milyonlarca dava ehlinin kervanı bu dertle yüklü.  Yine bana uykusuz geceler, yine bana esmer günler düştü! Bu devran bu devran zalım bu devran-Taşımaz yükümü bu garip kervan -Harabetti beni eyledi viran

 YARABBİ! Aklımızı başımızdan alma! Bizleri azdırma, şimartma, doğru yoldan ayırma! Bizi nefsimizin eline bir an olsun bırakma! Zararlı hırstan, ihtirastan sana sığnırım. Basiretimizi, ferasetimizi artır!

YARABBİ! Siyasi ihtiras ve hırslar uğruna ne adımlar atılıyor, ne hatalar yapılıyor. Bahşettiğin halime sonsuz şükürler olsun. Beni azdırtma, şimartma, doğru yoldan ayırma, aklımı başımdan alma ALLAHIM!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum