Bu pankart ödül getirdi

Bu pankart ödül getirdi

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, Konya Basketbol İl Temsilciliğini “Sportif Davranış” dalında Kutlama Mektubu İle Ödüllendirdi.

 

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, Konya Basketbol İl Temsilciliğini “Sportif Davranış” dalında Kutlama Mektubu İle Ödüllendirdi. Fair Play düşünce ve davranışını ülke genelinde yaymak ve benimsetmek için 36 yıldır (TMOK) Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından verilen “2018 Türkiye Fair Play Ödülleri”nin “Sportif Davranış” dalında Konya Basketbol İl Temsilciliği, kutlama mektubu ile ödüllendirildi. Ödül getiren uygulama 2018 yılında U1- U12 kategorileri il müsabakalarının başlangıcı ile birlikte hayata geçirilmişti. Bu uygulama ile sporcu velilerinin kendi çocukları ile birlikte diğer takım sporcularını da desteklemeleri ve böylece bu kategoride rekabet ortamı dışında çocuklarımıza spor ahlakı, centilmenlik ve arkadaşlık ruhunu aşılamak amaçlanmıştı. 

bnu-pankart.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.