Fatıma Nur Mücevher

Fatıma Nur Mücevher

Biz kardeşiz!

Dilimizden savrulan kurşunların ilk muhatabı  yine kendimiziz! Adresine ulaşmayan mektup, sahibinin kapısını çalar. Bunu her ne olursa olsun unutmayalım.

 

Ölüme değin yaşama mücadelesi gütmemiz gereken şu dünyada nedense bir  kargaşa bir kaos ortamı oluşturulmak isteniyor. Nedense bu milleti hala cahil sanan bir kesim var. Nedense hala milleti oyuna getireceğini düşünen, akıllı geçinen cahiller var! Bu millet  darbeleri unutmadı! Darbelerde akan kanları ve konan yasakları!

 

Bu millet üzerinde oynanan oyunlara uyanık  artık! Yanlışı yanlış olarak biliyor ve yanlışları savunacak kadar küçülenleri ise yandaş olarak tanıyor!

 

PKK’nın ve destekçilerinin vampirden bir farkı olduğunu düşünmüyorum! Ne acıdır ki kendini şirin göstermeye çalışıyor. Üzgünüm ki, bukalemun hangi rengi alırsa alsın bukalemundur!

 

Doğusu ile batısı ile bir bütün yürek olan bu necip milleti oyunla, kargaşa ve karışıkla ayrıştıramazsınız! Bu millet Çanakkale’de bir oldu!

 

Askerimiz, polisimiz bizim onurumuz şerefimizdir! Umudumuzdur! Onlara sıkılan her kahpe kurşun bizim yüreğimizi delik deşik ediyor! Delik deşik eden bir başka bahis ise şehid haberlerinin lüks evlerden değil de bacasında alın teri tüten evlere düşmesi! İşte buna ne demeliyim, bilmiyorum! Diyecek bir şeyde bulamadım zaten.

 

Hepimiz, her birimiz kendimize çeki düzen vermeliyiz. Nerede, nasıl bir yanlış yaptığımızı bir kez daha düşünmeliyiz! Düşünmeliyiz ki akledebilmeliyiz!

 

Allah aklımızı, imanla kullanabilmeyi nasip etsin. Her ne olursa olsun unutulmamalı ki; Müslüman’ın dostu Müslüman’dır!

 

Allah'ım zalimlere fırsat verme!
Allah'ım milletimizin birliğini ve dirliğini koru!
Allah'ım bize kardeş olduğumuzu unutturma!
Allah'ım zalimlerin ve hainlerin planlarını başlarına çevir!
Allah'ım kanayan ümmet coğrafyasının yüzünü güldür.
Allah'ım Kürt-Türk-Arap-Laz-Çerkez Kardeştir, Müslüman ancak Müslüman’ın dostudur bu şuurla hareket etmeyi nasip et.
Allah'ım üzerimizde oynanan oyunları kavrayabilmemizi nasip et.
Allah'ım, bu duamızı dergâhında kabul et. Bizi ve soyumuzu sana kul olarak yaşat.
Âmin.

Kürt-Türk Kardeştir Oyuna Gelme Kardeşim!
Zalime karşı yürek yüreğe olduğumuzu gösterelim.

 

Allah yar ve yardımcımız olsun!

Selam ve dua ile…

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum