Barış Pınarı harekâtı - Anlaşma- Dostlar-Düşmanlar...

Barış pınarı hareketinin başlamasından bu güne Suriye topraklarında ilerleyen askerlerimiz 700 den fazla teröristi etkisiz hale getirdi. Birçok bölgede teröristler silah ve mühimmatlarını bırakarak kaçmak zorunda kaldı Türkiye’nin istediği bölgeler güvenli hale geldi, Türkiye’nin hareketi başarılı bir şekilde devam ettirdiğini gören tüm Türkiye düşmanları ayağa kalktı.

Teröristlerin hamisi Büyük şeytan ABD besleyip büyüttüğü ve silahlandırdığı uşaklarının ordumuz tarafından telef edildiğini görünce Türkiye ile masaya oturmak zorunda kaldı ve Türkiye’nin isteği olan  “Güvenli bölge”yi kabul etti

Barış pınarı hareketi ile sınırlarını güvenli hale getirmek isteyen Türkiye bunu elde etmiş olması ülkemiz adına büyük bir başarıdır.

Pekâlâ, Barış Pınarı hareketi Milletimize neyi hatırlattı! Anadolu da bir tabir vardır “ iyi dost kara günde belli olur”   aynen öyle bu Barış pınarı hareketi ile biz dostumuzu düşmanımızı zaten biliyorduksa onlar bize bir daha onlar kendilerini gösterdiler.

Biz gördük ki;

Bugün Barış pınarında hareketinde Karşımızda olanlar dün Osmanlı sonrası bu coğrafyayı kim paramparça edenler etmeye çalışanlar 

Bugün Barış pınarında hareketinde Karşımızda olanlar dün Çanakkale’de karşımızda olanlara

Bugün Barış pınarında hareketinde Karşımızda olanlar dün İstiklal Savaşı’nda karşımızda olanlar

Bugün Barış pınarında hareketinde Karşımızda olanlar dün Kıbrıs barış harekâtında karşımızda olanlar olduğunu gördük.

Dünyanın neresinde olursa olsun bir Terör olayı bir terörizm varsa onun Arkasında ABD ve  batı ülkeleri   vardır yani Terörizmin patronu ABD,  bu işin taşeronu  İsrail, İngiltere, Almanya, Fransa   ve  ABD  güdümündeki  ülkeler.

Barış pınarı hareketi göstermiştir ki biz kırk yıldır binlerce şehit verdiğimiz terörle mücadele trilyon dolar harcadığımız terörle mücadele PKK PYD ile savaşmıyormuşuz biz ABD İsrail İngiltere Almanya, Fransa ABD uşağı Arap ülkeleri ile savaşıyormuşuz.

Bugün biz gördük ki; Barış Pınarı hareketi durdurması için Türkiye’ye baskı yapan, Ülkemize tavır alan ambargo uygulamaya çalışan, her ülke, terör örgütlerinin, PKK’nın arkasında olan ülkelerdir.

Biz bu hareketle hafızamızı tazeleyip dostumuzu düşmanımızı görmüş olduk.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.