Allah ihmal etmez, ancak mühlet verir!

İnsanlık tarihini biçimlendiren kadim sorun, Hak-Batıl mücadelesinde 21. yüzyılın Hakk’ı temsil eden tek bağımsız ülkesine Suruç’ta ‘şah’ dendiğini Suruç Provakasyonunun hemen ertesinde 24 Temmuz tarihli yazımızda ifade etmiştik.  Bu hamleye Türkiye, Batıl’ın taşeronu yapılara Kandil’de, Cizre’de en son olarak ta Suriye’de en net ve en sert bir şekilde gereken cevabı verdi. Ancak Küresel Emperyalizm cevabını geciktirmedi. Türkiye’ye, Lozan Konsensüsüne(Anadolu coğrafyası dışında politika geliştirmeme) rıza göstermediği takdirde, Anadolu coğrafyasında dahi var olamayacağı mesajı, işbirlikçi taşeronları üzerinden Cumhuriyet tarihinin en kanlı terör eylemi gerçekleştirilerek verildi. Eminim, Son Kale Türkiye bunada en sert şekilde cevabını verecek 97 vatan evladının kanını yerde bırakmayacaktır.

Yüreğimizi yakan tarihimizin en kanlı terör eylemini gerçekleştiren, yönlendiren yapılara Cenab-ı Hakk’ın ‘KAHHAR’ ismi ile muamele etmesi diliyorum ve lanetliyorum.

***

Biliyoruz ki;

Sizin için insan ve toprak yalnızca bir üretim faktörüdür,

Ve sizin için yalnızca sömürülecek bir metadır.

Ama bizim için insan; ‘eşref-i mahlukattır, Cenab-ı Hakk’ın halifesidir, dağların taşların yüklenemediği emanetin sahibidir.’

Bizim için toprak vatandır ve vatan; ‘Din-i Mubin’i yaşadığımız ve yaşattığımız mekandır.’

Onun için Siz, Bizi anlayamazsınız.

Ama yine de Hakk’ı beyan için diyorum ki ;

Nemrud çok güçlü idi ama İbrahim’e (as) yenildi.

Golyat çok güçlü idi ama Davut’a (as) yenildi.

Firavun çok güçlü idi ama Musa’ya (as) yenildi.

Ebu Cehil çok güçlü idi ama Muhammed’e (sav) yenildi.

Haçlı çapulcuları çok güçlü idi ama Kılıçaslan’a yenildi.

Moğol çapulcuları çok güçlü idi ama  Baybars’a yenildi.

Ve siz de yenileceksiniz…

ALLAH İHMAL ETMEZ, ANCAK MUHLET VERİR!

Çünkü Allah’ın vaadi açıktır:

‘Kâfirlere de ki, siz mutlaka yenileceksiniz ve cehenneme sürüleceksiniz.’

***

Son olarak, 40 yıldır benzer terör eylemlerinfaili PKK’nın yöneticilerinden Murat KARAYILAN’ın ekim başlarında  ''Onlar (Türkiye) şehirlerde, ‘Cizre’de yaptıkları gibi’ daha fazla katliama yönelirlerse o zaman Ölümsüzler Taburu da metropollerde harekete geçer.” tehdidini görmezden gelenlerin gaflet ve hıyanetlerini eğer var ise vicdanlarına havale ederken, hiç olmazsa acımızı yaşarken biraz sessiz olmalarını beklediğimizi ifade etmek istiyorum.

Milletçe başımız sağolsun.

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.