Allah Amerika'dan büyüktür!

Sömürgeci, kan içici, İslam düşmanı haçlı zihniyeti asırlardır bizlere köle muamelesi yaparken, bizim topraklarımızı kan gölüne çevirerek, bizim yer altı yer üstü zenginliklerimizin üstüne çöken büyük şeytan Amerika’ya teslim olmak, şeytana teslim olmaktır.

Yüzyıllardır Tavşana kaç, tazıya tut diyen Amerika, İslam Coğrafyasına Önce kuduz mikrobunu yayıp sonra itlaf ekipleriyle kudurttuklarını temizlemeye kalkan Amerika, İki Müslüman Ülke arasında ticaret yapılmasından rahatsız olup mafya vari bir şekilde onların parasına çökmeye çalışan Amerika,  Ekonomisini  düzeltmek için    Müslüman ülkeler arasında  çıkardığı  savaşlar ile    onlara  sürekli  milyar dolarlık silah  satan Amerika, Olmadı kimyasal silah  tehdidi var, Terör   tehdidi  var  deyip  İslam topraklarını işgal eden Amerika, Sürekli  olarak Müslümanlar arasında mezhep, meşrep, kabile, kavmi duygularını  körükleyerek  onları   bir  biri ile  savaştıran Amerika…

Şeytan ve dostlarına göre; izleme radarlarıyla "semi", istihbaratıyla "habîr", kitle imha silahlarıyla "kahhar", otoritesiyle "cebbar", ekonomisiyle "rezzak", beyin gücüyle "âlim" olduğuna iman ettiği Amerika...

…..

İmanımız bizi Allah düşmanlarına karşı düşman olmamızı sağlamıyorsa Hz. Peygamber (sav)  emriyle  "İmanlarınızı tazeleyin"  talimatı bizim ne kadar elzem, bir bilseniz?

Özgürlük, adalet ve güvenliğin ve kurtuluşun tek sahici kapısı vardır: Sadece Allah!

Eğer bizler Ona güvenip teslim olabiliyorsak mutlaka üstünüz ve üstün geleceğiz  demektir, Çünkü Allah Amerika'dan büyüktür!

 

Allah'ı hesaba dâhil etmeyen müminin imanı nasıl bir imandır? Yaptığınız hesapta Allah ilk sırada yer almıyorsa, o hesap "Allah'sız" bir hesap değil de nedir?

 Müslüman her şeye Allah'ın gör dediği yerden bakar ve olayları "Allah'ın nuru" ışığında değerlendirir.

….

Sultan Alpaslandan bugüne kadar bu topraklarda özgürlük, adalet,  istiklal için yaşayıp ölen Aziz milletimiz asla zalimlere, hainlere satılmışlara boyun eğmemiştir.  Dün olduğu gibi bugünde Şeytanla işbirliği yapabilecek hainler içimizde hep olacaktır.

Kendi  liderini kendi   yöneticilerini yıkmak için  ABD ile  işbirliği  yapabilecek kadar  hain olan alçaklar bilmelidir ki Allah  ABD’den   büyüktür..

Unutmayalım onların bir hesabı varsa Allahın’da bir hesabı vardır. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum