• BIST 96.604
  • Altın 242,104
  • Dolar 6,2685
  • Euro 7,3236
  • Konya 15 °C
  • Yerli üretim logosunun kullanım şartları açıklandı
  • Medyada İş Bankası tartışması: 8 milyar TL'yi  M. Kemal nereden bulmuş olabilir?
  • Hava Kuvvetlerine 2 yeni ANKA-S
  • Yerli üretim logosunun kullanım şartları açıklandı
  • Medyada İş Bankası tartışması: 8 milyar TL'yi  M. Kemal nereden bulmuş olabilir?
  • Hava Kuvvetlerine 2 yeni ANKA-S

Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,84-3,45-34,88
ABD Dolar BYF599,00-3,7962,51
Acıpayam Selüloz2,7513,176,15
Adana Çimento (A)5,90-4,6810,16
Adana Çimento (B)4,12-3,069,68
Adana Çimento (C)1,443,6083,58
Adel Kalemcilik13,52-3,70-12,92
Adese Alışveriş Ticaret3,2474,1962,81
Afyon Çimento5,27-1,50-32,26
Ak Enerji0,61-4,69-32,97
Akbank5,862,81-37,95
Akçansa8,64-7,20-15,60
Akdenız Güvenlık Hız.2,194,29-63,07
Akfen GMYO2,33-0,43-3,32
Akın Tekstil8,614,74-38,98
Akiş GMYO2,36-7,09-15,47
Akmerkez GMYO18,250,05-7,37
Aksa10,69-4,30-10,80
Aksa Enerji4,16-1,420,73
Aksigorta3,417,9112,43
Aksu Enerji8,1821,0154,36
Alarko Carrıer42,10-0,80-26,81
Alarko GMYO51,85-2,355,38
Alarko Holding2,673,33-23,88
Albaraka PY Batışehir GMYF1.150,100,094,06
Albaraka PY Dükkan GMYF1.085,100,094,20
Albaraka PY One Tower GMYF1.099,100,094,14
Albaraka Türk1,486,47-1,57
Alcatel Lucent Teletaş6,11-4,68-23,43
Alkim Kağıt4,101,23-11,56
Alkim Kimya21,78-3,11-8,14
Altınyağ0,72-1,37-39,81
Altınyunus Çeşme3,862,93-23,56
Anadolu Cam3,18-4,5024,56
Anadolu Efes22,020,09-7,51
Anadolu Grubu Holding18,050,28-23,49
Anadolu Hayat Emek.6,56-10,26-16,08
Anadolu Isuzu8,72-1,02-4,18
Anadolu Sigorta4,360,2344,79
Anel Elektrik2,26-7,00-40,05
Anel Telekom0,39-2,50-22,00
Arçelik13,603,42-34,53
Arena Bilgisayar2,84-2,41-32,86
Armada Bilgisayar11,535,2070,06
Arsan Tekstil1,86-0,536,29
Artı Yatırım Holding1,5613,8765,96
Aselsan26,321,25-17,05
Aslan Çimento29,90-2,92-20,44
Ata GMYO3,98-1,00-16,91
Atakule GMYO2,4417,8719,02
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-4,82-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,38-9,52-22,45
Atlas Yat. Ort.0,72-5,26-26,53
AvivaSA Emeklilik Hayat11,57-9,61-34,64
Avrasya GMYO1,04-1,89-34,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,240,00-26,19
Avrasya Stratejik GMYF1.149,100,58
Avrupa Yatırım Holding3,325,4081,42
Ayen Enerji3,44-7,28-28,78
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,703,033,76
Aygaz12,492,04-13,84
Bagfaş5,97-1,81-43,14
Bak Ambalaj5,150,982,92
Balatacılar Balatacılık0,444,76-21,43
Bantaş Ambalaj2,172,84-46,94
Banvit15,8610,60-25,96
Baştaş Başkent Çimento2,316,94-2,40
Batı Çimento2,984,56-32,14
Batısöke Çimento1,171,74-29,49
Bera Holding1,875,65-39,68
Berkosan Yalıtım1,710,59-23,32
Beşiktaş Futbol Yat.2,190,00-46,45
Beyaz Filo5,091,60-84,86
Bilici Yatırım1,66-2,928,46
Bim Mağazalar75,604,20-1,58
Bimeks0,1110,00-60,71
Birko Mensucat0,362,86-12,20
Birlik Mensucat0,980,00-30,50
Bizim Mağazaları5,80-0,34-24,68
Bizim Portföy Altın BYF214,25-6,2445,65
Bolu Çimento4,72-5,22-1,05
Bomonti Elektrik0,59-3,28-45,37
Borusan Mannesmann8,503,28-23,03
Borusan Yat. Paz.41,30-0,39-4,28
Bosch Fren Sistemleri159,00-2,81-13,20
Bossa6,30-1,2555,56
Boyner Perakende Yat.7,38-3,66-19,61
Brisa6,01-0,17-17,33
Burçelik3,140,64-18,44
Burçelik Vana1,570,64-10,29
Bursa Çimento4,87-2,79-3,82
Carrefoursa3,902,09-30,11
Coca Cola İçecek31,364,32-6,37
Cosmos Yat. Holding0,92-7,07-21,37
Credıtwest Faktorıng1,100,00-1,33
Çelebi49,56-1,4745,46
Çelik Halat6,16-4,7964,72
Çemaş Döküm3,5410,2891,35
Çemtaş6,67-0,1565,15
Çimbeton29,62-1,46-19,77
Çimentaş8,51-0,23-26,57
Çimsa9,30-5,10-29,52
Çuhadaroğlu Metal1,880,00-35,84
Dagi Giyim1,731,17-23,79
Dagi Yatırım Holding1,221,67-14,69
Dardanel1,18-2,48-39,49
Datagate Bilgisayar5,12-0,19-47,33
Demirören Gazetecilik11,5528,48339,99
Demısaş Döküm2,773,3699,49
Denge Holding1,840,55-2,75
Deniz GMYO2,74-2,841,48
Denizbank4,89-0,4133,24
Denizli Cam9,920,00-16,43
Derimod9,06-4,3320,64
Desa Deri1,02-1,920,99
Despec Bilgisayar2,880,00-19,78
Deva Holding3,93-3,20-10,27
Diriteks Diriliş Tekstil0,64-1,54-45,30
Ditaş Doğan5,49-1,44-8,44
DJ İstanbul 20 HY BYF32,761,99-17,00
DO-CO549,3019,67165,84
Doğan Burda2,791,45-15,96
Doğan Holding1,16-4,1333,33
Doğtaş Kelebek Mobilya1,15-3,36-68,41
Doğusan3,688,24152,05
Doğuş GMYO2,194,29-32,41
Doğuş Otomotiv5,42-2,52-28,11
Döktaş Dökümcülük11,10-0,360,91
Duran Doğan Basım2,89-2,03-23,34
Dyo Boya4,10-10,09-46,12
Eczacıbaşı İlaç3,58-4,53-14,36
Eczacıbaşı Yatırım8,15-1,93-18,74
Edip Gayrimenkul0,62-1,59-47,46
Ege Endüstri430,004,7043,37
Ege Gübre22,48-0,97-11,91
Ege Profil8,291,47-15,65
Ege Seramik3,51-3,57-19,70
Egeli & Co Tarım Girişim0,13-7,14-81,16
Egeli&Co Enerji Yatırım0,240,00-48,94
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,00-50,00
Egeplast4,202,94-10,26
Ekiz Kimya0,39-4,88-31,58
Emek Elektrik1,200,84-23,84
Eminiş Ambalaj3,07-1,60-33,84
Emlak Konut GMYO1,81-1,09-30,32
Enerjisa Enerji5,05-0,39
Enka İnşaat5,13-2,66-5,39
Erbosan63,80-4,49-19,56
Ereğli Demir Çelik11,00-2,8317,78
Ersu Gıda1,048,33-20,61
Escort Teknoloji0,62-1,59-50,79
Etiler Gıda3,3311,74-29,00
Euro Kapital Yat. Ort.0,82-35,94-25,25
Euro Trend Yat. Ort.0,67-8,22-28,16
Euro Yat. Ort.0,65-7,14-21,98
Euro Yatırım Holding0,53-3,64-13,11
Fenerbahçe Futbol22,38-0,27-34,75
Finans Por. Banka HY BYF10,471,55-41,05
Finans Por. BIST30 HY BYF48,301,79-15,59
Finans Portföy Altın BYF21,47-3,9848,07
Finans Portföy Gümüş BYF18,60-4,8634,88
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,78-6,27-65,39
F-M İzmit Piston18,007,0243,67
Fonet Bilgi Teknolojileri3,93-3,44-20,12
Ford Otosan61,25-4,975,52
Formet Çelik Kapı8,053,47
Frigo Pak Gıda1,06-7,8311,58
FTSE İst. Bono FBIST BYF229,403,29-14,56
Galatasaray Sportif1,611,26-23,24
Garanti Bankası6,343,09-38,31
Garanti Faktoring2,16-0,92-33,74
Garanti Yat. Ort.0,641,59-12,85
Gedik Y. Men. Değ.2,791,8210,71
Gedik Yatırım Holding1,541,3211,59
Gediz Ambalaj4,2910,2818,67
Gentaş2,10-7,0839,99
Gersan Elektrik4,00-2,68-15,07
Global Men. Değ.0,462,222,22
Global Yat. Holding3,07-3,46-14,96
Good-Year3,84-3,03-7,65
Göltaş Çimento42,32-0,84-35,19
Gözde Girişim2,54-1,17-55,12
GSD Denizcilik1,05-0,94-22,22
GSD Holding0,72-1,370,00
Gübre Fabrik.2,99-0,99-29,31
Güler Yat. Holding1,020,00-12,07
Güneş Sigorta1,45-2,03-12,12
Halk GMYO0,630,00-30,98
Halk Sigorta0,85-1,16-36,17
Hatay Tekstil3,910,26-21,33
Hedef Girişim1,33-0,75-37,17
Hektaş9,60-3,7137,14
HUB Girişim1,36-0,7314,29
Hürriyet Gzt.0,99-11,61-26,12
ICBC Turkey Bank5,10-1,5411,84
İdealist GMYO1,850,54-9,31
İhlas Ev Aletleri0,34-2,86-33,33
İhlas Gayrimenkul1,23-0,81-37,24
İhlas Gazetecilik0,74-5,13-37,29
İhlas Holding0,35-2,78-33,96
İhlas Yayın Holding0,34-2,86-33,33
İndeks Bilgisayar6,58-1,79-35,61
Info Yatırım1,040,97-11,86
İntema26,345,618,22
İpek Doğal Enerji4,84-3,78-9,87
İskenderun Demir Çelik8,411,0872,39


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kampüsleri dönüştürecek fikirler Red Bull Basement University ile destekleniyor19 Eylül 2018 Çarşamba 19:23
  • ECB Başkanı Draghi’den krizlerle mücadele için büyük fon çağrısı19 Eylül 2018 Çarşamba 19:13
  • Tescilli organik fasulyenin kilosu 25 lira19 Eylül 2018 Çarşamba 19:03
  • Borsada en çok değer kaybeden hisseler19 Eylül 2018 Çarşamba 18:48
  • Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı19 Eylül 2018 Çarşamba 18:48
  • ABD'nin ticari ham petrol stokları azaldı19 Eylül 2018 Çarşamba 18:48
  • Borsada endekslerin değişimi19 Eylül 2018 Çarşamba 18:38
  • Borsada işlem hacmi sıralaması19 Eylül 2018 Çarşamba 18:38
  • Borsada en çok değer kazanan hisseler19 Eylül 2018 Çarşamba 18:38
  • Borsada günlük işlemler (1)19 Eylül 2018 Çarşamba 18:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim