• BIST 94.681
  • Altın 194,330
  • Dolar 4,7431
  • Euro 5,4916
  • Konya 25 °C
  • Oylar hangi halde geçerli, hangi halde geçersiz sayılacak?
  • 24 Haziran seçimleri Milletvekili kesin aday listesi
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler
  • Oylar hangi halde geçerli, hangi halde geçersiz sayılacak?
  • 24 Haziran seçimleri Milletvekili kesin aday listesi
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler

Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,140,88-11,63
Acıpayam Selüloz2,591,57-2,26
Adana Çimento (A)6,99-1,4116,50
Adana Çimento (B)4,790,2113,51
Adana Çimento (C)1,27-1,5551,19
Adel Kalemcilik16,881,632,55
Adese Alışveriş Ticaret2,321,7516,58
Afyon Çimento6,940,14-10,80
Ak Enerji0,870,00-4,40
Akbank9,34-1,79-1,10
Akçansa10,210,20-0,26
Akdenız Güvenlık Hız.3,721,09-37,27
Akfen GMYO2,040,00-15,35
Akın Tekstil9,821,13-30,40
Akiş GMYO3,29-1,205,11
Akmerkez GMYO18,690,00-8,65
Aksa16,130,1934,60
Aksa Enerji4,21-0,941,94
Aksigorta4,031,2632,88
Aksu Enerji7,75-0,7746,24
Akyürek Pazarlama0,170,00-34,62
Alarko Carrıer58,502,09-3,39
Alarko GMYO46,880,51-7,81
Alarko Holding6,24-0,79-14,05
Albaraka Türk1,610,007,08
Alcatel Lucent Teletaş6,89-0,58-13,66
Alkim Kağıt4,860,00-4,71
Alkim Kimya23,220,96-7,12
Altınyağ0,860,00-28,10
Altınyunus Çeşme5,150,001,98
Anadolu Cam3,230,9422,81
Anadolu Efes26,58-2,429,83
Anadolu Grubu Holding22,16-0,45-6,50
Anadolu Hayat Emek.7,750,00-0,86
Anadolu Isuzu12,80-0,4740,66
Anadolu Sigorta4,20-0,2439,48
Anel Elektrik2,900,69-23,08
Anel Telekom0,440,00-12,00
Arçelik17,000,00-18,16
Arena Bilgisayar4,868,0014,89
Armada Bilgisayar6,351,44-6,34
Arsan Tekstil2,152,3822,86
Artı Yatırım Holding2,14-1,83127,66
Aselsan26,84-0,96-15,60
Aslan Çimento36,200,00-5,24
Ata GMYO4,170,72-12,94
Atakule GMYO2,059,630,00
Atlantik Petrol Ürünleri1,270,00-8,63
Atlantis Yatırım Holding0,82-1,2067,35
Atlas Yat. Ort.1,08-0,9210,20
AvivaSA Emeklilik Hayat17,820,450,66
Avrasya GMYO1,45-0,68-8,23
Avrasya Petrol ve Tur.1,480,00-11,90
Avrupa Yatırım Holding1,89-1,053,28
Ayen Enerji5,46-2,5013,04
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,8911,18
Aygaz13,97-0,71-3,63
Bagfaş9,040,89-13,90
Bak Ambalaj6,94-1,4235,02
Balatacılar Balatacılık0,500,00-10,71
Bantaş Ambalaj2,73-3,19-33,25
Banvit15,654,40-26,94
Baştaş Başkent Çimento2,680,758,94
Batı Çimento6,870,44-30,47
Batısöke Çimento1,520,00-14,61
Bera Holding2,57-0,39-17,10
Berkosan Yalıtım2,251,810,90
Beşiktaş Futbol Yat.3,620,56-11,49
Beyaz Filo58,5019,39-20,89
Bilici Yatırım2,090,0033,12
Bim Mağazalar70,55-0,42-9,67
Bimeks0,19-5,00-32,14
Birko Mensucat0,380,00-7,32
Birlik Mensucat1,35-0,74-4,26
Bizim Mağazaları7,58-1,56-1,56
Bolu Çimento6,540,9321,56
Bomonti Elektrik0,912,25-15,74
Borusan Mannesmann12,760,318,69
Borusan Yat. Paz.39,02-0,46-11,32
Bosch Fren Sistemleri165,000,00-9,93
Bossa7,333,0980,99
Boyner Perakende Yat.8,200,49-10,68
Brisa6,780,30-6,74
Burçelik3,691,93-4,16
Burçelik Vana1,733,59-1,14
Bursa Çimento5,420,563,24
Carrefoursa5,06-0,20-9,32
Coca Cola İçecek35,40-1,723,45
Componenta Dökümcülük11,451,334,09
Cosmos Yat. Holding1,170,000,00
Credıtwest Faktorıng1,450,696,62
Çelebi39,963,858,06
Çelik Halat9,301,86148,68
Çemaş Döküm1,671,21-9,73
Çemtaş4,941,4421,08
Çimbeton34,90-0,80-5,47
Çimentaş11,040,18-4,75
Çimsa13,20-0,450,04
Çuhadaroğlu Metal2,54-0,78-13,31
Dagi Giyim1,720,00-24,23
Dagi Yatırım Holding1,360,74-4,90
Dardanel1,551,97-20,51
Datagate Bilgisayar9,563,35-8,69
Demısaş Döküm2,27-0,4424,04
Denge Holding3,29-1,2073,89
Deniz GMYO3,011,0111,48
Denizbank6,94-0,8689,10
Denizli Cam11,890,250,17
Derimod10,910,4645,27
Desa Deri1,11-0,899,90
Despec Bilgisayar3,110,00-13,37
Deva Holding4,200,48-4,11
Diriteks Diriliş Tekstil0,940,00-19,66
Ditaş Doğan6,970,1416,24
DO-CO248,400,9318,17
Doğan Burda3,871,8416,57
Doğan Gazetecilik5,010,4081,52
Doğan Holding1,140,8831,03
Doğtaş Kelebek Mobilya3,191,92-12,36
Doğusan2,52-4,9172,60
Doğuş GMYO3,03-2,88-6,48
Doğuş Otomotiv7,40-0,67-10,19
Duran Doğan Basım5,57-0,7147,75
Dyo Boya6,120,16-19,58
Eczacıbaşı İlaç4,100,00-7,03
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,26-0,445,12
Eczacıbaşı Yatırım10,021,93-8,24
Edip Gayrimenkul1,070,00-9,32
Ege Endüstri383,000,0818,94
Ege Gübre27,14-1,602,34
Ege Profil9,903,34-0,80
Ege Seramik3,780,27-17,83
Egeli & Co Tarım Girişim0,654,84-5,80
Egeli&Co Enerji Yatırım0,490,004,26
Egeli&Co Yatırım Holding0,13-7,14-35,00
Egeplast7,853,2967,74
Ekiz Kimya0,48-2,04-15,79
Emek Elektrik1,45-2,68-8,81
Eminiş Ambalaj3,750,81-19,18
Emlak Konut GMYO2,490,40-11,39
Enerjisa Enerji6,900,15
Enka İnşaat5,11-0,39-13,29
Erbosan74,000,34-11,16
Ereğli Demir Çelik11,181,6411,58
Ersu Gıda1,07-0,93-18,32
Escort Teknoloji0,911,11-27,78
Etiler Gıda4,190,00-10,66
Euro Kapital Yat. Ort.0,992,06-12,39
Euro Trend Yat. Ort.0,810,00-15,62
Euro Yat. Ort.0,771,32-10,47
Euro Yatırım Holding0,741,3721,31
Fenerbahçe Futbol34,700,521,17
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,53-0,10-30,99
F-M İzmit Piston16,81-0,5934,17
Fonet Bilgi Teknolojileri4,410,00-10,37
Ford Otosan60,55-1,464,32
Frigo Pak Gıda1,350,0042,11
Galatasaray Sportif2,17-0,913,46
Garanti Bankası10,15-0,39-5,32
Garanti Faktoring2,702,27-17,18
Garanti Yat. Ort.0,731,39-2,67
Gedik Girişim1,230,823,36
Gedik Y. Men. Değ.2,61-1,143,57
Gedik Yatırım Holding1,430,703,62
Gediz Ambalaj7,49-0,133,60
Gentaş1,62-0,61-3,57
Gersan Elektrik5,340,3813,38
Global Men. Değ.0,6033,33
Global Yat. Holding4,091,4913,30
Good-Year3,67-0,27-13,65
Göltaş Çimento58,55-0,34-10,34
Gözde Girişim4,70-1,67-16,96
GSD Denizcilik1,410,004,44
GSD Holding0,980,0036,11
Gübre Fabrik.3,900,78-7,80
Güler Yat. Holding1,80-2,7055,17
Güneş Sigorta1,770,577,27
Halk GMYO0,91-1,09-5,21
Halk Sigorta1,400,72-13,58
Hatay Tekstil4,740,42-4,63
Hedef Girişim2,08-1,42-14,75
Hektaş12,185,0974,00
Hürriyet Gzt.1,340,750,00
ICBC Turkey Bank5,280,5715,79
İdealist GMYO2,621,1628,43
İhlas Ev Aletleri0,460,00-9,80
İhlas Gayrimenkul1,56-1,89-20,41
İhlas Gazetecilik1,18-0,840,00
İhlas Holding0,45-2,17-15,09
İhlas Yayın Holding0,482,13-5,88
İndeks Bilgisayar12,31-1,287,04
Info Yatırım1,19-0,830,85
İntema27,44-0,0712,74
İpek Doğal Enerji5,12-0,19-4,66
İskenderun Demir Çelik9,149,5972,78

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hazine alacakları 17,7 milyar lira20 Haziran 2018 Çarşamba 17:43
  • Altının kilogramı 194 bin 600 liraya geriledi20 Haziran 2018 Çarşamba 17:43
  • Merkezi yönetim brüt borç stoku 959 milyar lira20 Haziran 2018 Çarşamba 17:43
  • ABD'de 2. el konut satışları düşüşü sürdürdü20 Haziran 2018 Çarşamba 17:38
  • Erzurum Ticaret Borsası20 Haziran 2018 Çarşamba 17:33
  • Kapalıçarşı'da altın20 Haziran 2018 Çarşamba 17:33
  • Döviz kurları20 Haziran 2018 Çarşamba 17:28
  • İstanbul Yeni Havalimanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor20 Haziran 2018 Çarşamba 17:23
  • Adana Ticaret Borsası20 Haziran 2018 Çarşamba 17:13
  • Edirne'de 80 kaçak ve sığınmacı yakalandı20 Haziran 2018 Çarşamba 17:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim