Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi teknoloji ile donanıyor

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi teknoloji ile donanıyor

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından oluşturulan Geleceğin Sınıfı Atölyesi , Model Uçak Atölyesi ve Robotik Kodlama Atölyelerinin açılış töreni, 27 Mart 2019 tarihinde protokolün katılımı ile gerçekleşti.

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından oluşturulan Geleceğin Sınıfı Atölyesi (Future Classroom),  Model Uçak Atölyesi ve Robotik Kodlama Atölyelerinin açılış töreni, 27 Mart 2019 tarihinde protokolün katılımı ile gerçekleşti.  Yapılan konuşmalarda 2023 Eğitim Vizyon Belgesi kapsamında öğrencilerin yaparak ve yaşayarak öğrenmelerine ve öğrendikleri bilgilerden ürün elde etmelerinin önemine vurgu yapıldı. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediği günümüz dünyasında teknolojiyi takip etmenin ve yönetmenin gerekliliğine değinildi. Açılış programına Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

yunak-anadolu-imam-hatip--(1).jpg

yunak-anadolu-imam-hatip--(5).jpg

yunak-anadolu-imam-hatip--(6).jpg

yunak-anadolu-imam-hatip--(7).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.