Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Gündüz Makron'a tepki gösterdi

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Gündüz Makron'a tepki gösterdi

Genç Genel Başkan Ankara’da yaptığı açıklamada Fransa'nın “sömürgeci ve ahlaksız” olduğunu belirterek Makron için de “öğretmenine şov yapan bir ergen” dedi.

Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz, "Fransa tarihi olan bir devlet ama tarihte sömürgeci ve ahlaksız bohem hayatı ile yer almıştır. Fransa Afrika'yı sömüren en kan emici en emek sömürücüsü devlettir. Paris'in ışıltısı Afrika'dan gasp edilen ve yok edilen umutların üzerine kurulmuştur. Eyfel kulesi Afrika'nın açlığı ve alın teri üzerine inşa edilmiştir. Eyfel kulesi Fransa için utanç kaynağı olarak yeterdir. Cezayir'de hobi olarak katlettikleri silahsız masum insanları da unutmadık unutmayacağız" dedi.


Makron'un Türkiye'yi ve Sayın Erdoğan'ı hedef alan sözlerine de değinen Emanullah Gündüz, bu konuda şunları ifade etti: " Makron öğretmenine yani eşine şov yapan bir şovmen. Çünkü Makron gücünü eşinden alır. Eşi Rothschild ailesine hizmet eder ve eşi sayesinde Rothschild bankalarında çalışıp onların desteği ile Cumhurbaşkanı olmuştur. Makron Fransa'da halk desteğini kaybeden ve sevilmeyen biri. Fransız halkı ona “Zenginlerin Başkanı, Bankerlerin Başkanı” diyor. Makron halk desteğini kaybettiği için ona Türkiye'ye Erdoğan'a saldırması halinde halk desteğini alacağı iletildi ve Makron Sayın Erdoğan'ı hedef aldı. Siyasi acemi Makron bilmeli ki Erdoğan'ı halk olarak biz seçtik ve dış saldırılara karşı daima onun yanındayız. Erdoğan Devletimizin temsilcisidir onu hedef almak devletimizi hedef almaktır. Dışardan gelen her tehdit ve tehlike Erdoğan'a değil hepimizedir ve bu konuda ne kadar cesur olduğumuzu 15 Temmuz göstermiştir. Makron Türkiye ile uğraşıp sahte kahramanlık yapacağına kendi işini yapsın halkı ile yakınlaşsın Sarı yeleklileri kontrol altına alsın."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler