Yazar Nilgün Bodur, İdeal Koleji velilerine seminer verdi

Yazar Nilgün Bodur, İdeal Koleji velilerine seminer verdi

Yazar Nilgün Bodur, İdeal Koleji velilerine seminer verdi

İdeal Kolejinin düzenlendiği Yalçın Öğretim Kursları ve BİL VİP Öğretim Kurslarının sponsor olarak destek verdiği  “Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim' kitabının yazarı Nilgün Bodur, un seminerine çok sayıda İdeal Koleji velisi ve misafir katıldı. Instagram’da yazdığı yazıları ve paylaşımlarıyla tanınan, sosyal medya fenomeni ve yazar Nilgün Bodur, Son olarak 'Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim' kitabını yazdıktan sonra gündemde yerini alırken, Konya’da İdeal Koleji öğrenci velileriyle Novotel’de bir araya gelerek seminer verdi. “Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" adlı iki kitabı bulunan Yazar Nilgün Bodur’un semineri yaklaşık olarak iki saat sürdü.

yazar-nilgun-bodur,-ideal--(2).jpg

Yazar Nilgün Bodur, seminer boyunca , Kimse göründüğü kadar güçlü, düşündüğü kadar güçsüz değildir., Yalnız olmak ve yalnız hissetmek ayrı şeylerdir, Yalnızlık fiziksel bir haldir, Yalnız hissetmek ise ruhsaldır. Yalnızlık kimin tercihi? Yalnız kalmak mı kötü, Yalnızlaşmak mı? Gösteriden ayrıldığınızda kendinizi hiç yalnız hissetmeyeceksiniz. Konu başlıklarıyla katılımcı velilere detaylı ve örneklerle aktardı. Seminer sonunda Yazar Nilgün Bodur’a, İdeal Koleji ortaklarından Mehmet Yalçın, bir buket çiçek takdim etti. Yazar Bodur seminer sonunda 'Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim' kitabını imzaladı.

yazar-nilgun-bodur,-ideal--(4).jpg

yazar-nilgun-bodur,-ideal--(5).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.