VakıfBank'tan bayrama özel kredi kampanyaları

VakıfBank'tan bayrama özel kredi kampanyaları

İSTANBUL (AA) - VakıfBank, yaklaşan Kurban Bayramı'na özel "Geleneksel Bayram Kredisi" ve "Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi" ile müşterilerinin...

İSTANBUL (AA) - VakıfBank, yaklaşan Kurban Bayramı'na özel "Geleneksel Bayram Kredisi" ve "Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi" ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Banka açıklamasına göre, VakıfBank, Kurban Bayramı öncesinde uygun vade ve ödeme seçenekleriyle sunduğu bireysel kredilerle ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

VakıfBank, kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm VakıfBank müşterilerine yönelik Geleneksel Bayram Kredisi ile tüm ihtiyaçları 36 ay vadede 50 bin TL'ye kadar karşılama imkanı sunuyor. Kredi, aylık eşit taksitli veya artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi ise 48 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor. Müşteriler eşit taksitli ödemelerin yanı sıra 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı