Türmak’ta İngilizce etkinliği

Türmak’ta İngilizce etkinliği

Özel Türmak Okulları’nda öğrenciler tarafından ‘Our Little Designers’ etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe yaklaşık 126 öğrenci katıldı.

Özel Türmak Okulları’nda öğrenciler tarafından ‘Our Little Designers’ etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe yaklaşık 126 öğrenci katıldı. Konuyla ilgili olarak Özel Türmak Okulları Ortaokulu İngilizce öğretmeni Gizem Duygu Ertürk şunları ifade etti; “Özel Türmak Okulları olarak İlkokul İngilizce öğretmeni ile birlikte ‘Our Little Designers’ etkinliği gerçekleştirdik. Çocuklarımız bu etkinlikte yaratıcılıklarını kullanarak hem tişört tasarlamış oldular hem de kelimeleri görselleştirerek kalıcılığı sağladılar. Amacımız öğrencilerimizin ünitede öğrendiği kelimeleri görselleştirerek kalıcılığı sağlamaktı. Biz bu etkinliğe katılarak çok keyif aldık. Öğrencilerimiz emek vererek, güzel ürünler ortaya çıkardılar.” sözlerine yer verdi.

turmak’ta-ingilizce--(2).jpg

Yabancı dilin öğretiminde eğitsel oyunlar ve aktivitelerin önemine değinen İlkokul İngilizce öğretmeni Gözde Özkan ise, “Özel Türmak Okulları olarak dört dil beceresini kazandırmak konusunda bu tür etkinliklere önem veriyoruz. Bu tür etkinlikler eğlenceli öğrenme atmosferi yaratarak dili öğrenmeye karşı olumlu tutumlar gerçekleştirmektedir. Dilin anlamlı ve kalıcı öğrenilmesinde büyük rol oynamaktadır. Bizlere bu tür imkanları tanıdıkları için Özel Türmak Okulları Yönetimine ve emeği geçen tüm öğrencilerime teşekkürlerimi sunarım.” diyerek sözlerine son verdi.

turmak’ta-ingilizce--(3).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.