TÜRKAV Konya’da Nur güven tazeledi

TÜRKAV Konya’da Nur güven tazeledi

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Konya Şubesi’nde Seçimli Genel Kurul Gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul’da mevcut Başkan Süleyman Nur güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

TÜRKAV Konya Şubesi’nde geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurul’da mevcut Başkan Süleyman Nur güven tazeleyerek yeniden başkan oldu. TÜRKAV Konya Şubesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurul’a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ülkücü Kuruluşlardan Sorumlu Konya İl Başkan Yardımcısı Suat Şahin, TÜRKAV üyeleri katıldı. Seçimli Genel Kurul’u değerlendiren TÜRKAV Konya Şube Başkanı Süleyman Nur, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TÜRKAV Konya Şubesi olarak çalışmalara aralıksız devam edeceklerini söyledi. TÜRKAV’ın kuruluşun felsefesine uygun olarak birçok alanı içeren faaliyetleri en iyi şekilde sürdüreceklerini belirten Nur, “Lider Teşkilat Doktrin felsefesinden hareketle ve bu ilkeler doğrultusunda ‘Ay Yıldız’a söz verdik sloganından taviz verilmeden; bu duygu ve düşünceye, yüce ülküye gönül vermiş olan vakfımız ve üyelerinin yurdumuzun geçmekte olduğu hassas ve nazik dönemde yurdumuzun bölünmez bütünlüğüne birlik ve beraberliğine necip Türk milletinin ali menfaatlerinden ve mukaddesatından asla vazgeçmeyen bir memur hareketinin yılmaz ve yıkılmaz öncüsü olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLECEK

TÜRKAV Konya Şubesi olarak, ülkülerden taviz vermeden yürütecekleri faaliyetler hakkında bilgiler veren Nur, “Üyeler arasında sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı gerçekleştirmek ve kültürel faaliyetlerde bulunmakla birlikte, üyelerine çeşitli ekonomik ve sosyal yardımlarla beraber, üyelerinin mesleki bilgilerini, görgülerini, becerilerini arttırmak amacıyla çalışmalar yapıp kamunun ihtiyaç duyduğu sosyal, kültürel ve stratejik konularda araştırmalar, incelemeler yaparak veya yaptırarak, yapılan bu çalışmaları gerekirse raporlar haline getirerek kamuoyunu bilgilendirmeyi sürdüreceğiz. Ayrıca; TÜRKAV Konya Şubesi olarak, üyelerimizin kültürel ve mesleki bilgi ve becerilerini arttıracak faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz. Böylece, Türk milletine ve ülkesine gönülden bağlı, vatan, millet sevgisi ve Allah korkusu olan kadroların yetişmesi ve dolayısıyla yönetim kadrolarında bulunması için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Seçimli Genel Kurul sonucu oluşan TÜRKAV Konya Şubesi Yönetimi şöyle şekillendi;

Süleyman Nur (Başkan), Özer Karakayacı, Erol Uğraşkan, Talha Çetin

Şevki Altunsoy, Eren Kaya, Ahmet Gök, Yasin Özkan, Mustafa Uyar.

Kaynak:HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.