TURÇEV-DER’den  Akkaya'ya ziyaret

TURÇEV-DER’den Akkaya'ya ziyaret

Genel Merkezi Konya'da bulunan Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TURÇEV-DER) yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Konya Turçevder Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla, Yönetim Kurulu üyeleri Halil Şahin, Mehmet Yağar ve Veli Tuncez 24 Ağustos’ta Turgut’da yapılan  “Toy” şölene destek verdiği için Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. TURÇEV-DER Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yayla, Şenliklerin her sene daha da çok kişiye ulaştığını, hatta Manisa Turgut’tan ve Rize ilimizden aslı Turgutoğulları olup, duyup geldiğini ve ata topraklarına özlemlerini belirterek çokça fotoğraf çekindiklerini belirtti. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’da yapılan ziyaret için teşekkür ederek, Bu tür şenliklere her zaman destek vereceklerini belirterek. TURÇEV-DER Yönetim Kurulu başkanı Erol Yayla ve yönetim kurulu üyelerine emeği geçen herkese çok teşekkür etti. Başkan Akkaya böyle şölenlerin birlik beraberlik içerini örf ve adetlerin yaşatılmasında uzaktaki yaşayan hemşerilerimiz özlem gidermesine vesile oluyor inşallah böyle güzel şölenler her yıl üzerine katarak devam eder” dedi. TURÇEV-DER Başkanı Erol Yayla Ve Yönetim Kurulu Belediye Başkanı Akkaya’ya tablo hediye ederek, toplu fotoğraf çekiminden sonra ziyaret son buldu.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.