TÜGVA Konya İl Temsilciliğinde görev değişimi

TÜGVA Konya İl Temsilciliğinde görev değişimi

TÜGVA Konya İl Temsilciliği görevine getirilen Veli Vural, gerçekleştirilen törenle görevi Rıza Büyükzeren’den devraldı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Konya İl Temsilciliği 2. Olağan Genel Kurul’u Mevlana Kültür Merkezi, Sultan Veled Salonu’nda gerçekleştirildi. Devir teslimin yapıldığı programa, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Koru, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Okan Özer, TÜGVA Bölge Koordinatörü Osman Faruk Demirli ve davetliler katıldı.

VURAL: CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Genel kurulda konuşan protokol üyeleri, eski yönetimi çalışmalarından ötürü tebrik ederken, yeni yönetime başarılar diledi. Mevcut başkan Rıza Büyükzeren’in faaliyetlerini sunduğu Genel Kurul’da yeni yönetim tanıtıldı ve eski yönetime plaket takdiminde bulunuldu.

TÜGVA’nın Konya İl Temsilciliğine getirilen Veli Vural, kendilerini bu göreve layık gören TÜGVA yönetimine teşekkür etti. TÜGVA’nın varlık sebebini idrak etmiş, sorumluluk bilinci ile gece gündüz demeden çalışacak gönüllülerle taze ve heyecanlı bir soluk olarak bu göreve hemhal olduklarını belirten Vural, “Türkiye’nin gençliği için çıktığımız bu yolda, her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olduk. TÜGVA ailesi olarak çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, ceddini bilen ve sayan, milli ve manevi değerlerine bağlı; hasılı, Asım’ın nesli gibi nesiller yetiştirmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

tugva-konya-il-temsilciliginde-gorev--(3).jpeg

Üç yılı aşkın süredir İl Temsilciliğini yürüten Rıza Büyükzeren’e yaptığı değerli katkılar için teşekkür eden Vural, “Görevi ehil ellerden aldık, inşallah bizler de layığınca bu bayrağı dalgalandıracak ve daha da yukarılara çıkarmak için gayret göstereceğiz. Üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız, Allah mahcup etmesin, sefer bizden, zafer Allah’tan” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.