Temel Değerler Koleji, başarılı öğrencilerini kutladı

Temel Değerler Koleji, başarılı öğrencilerini kutladı

Temel Değerler Koleji 2019 YKS’ deki başarılı öğrencilerini kampüste buluşturarak, bu başarıdan dolayı kutladı.

 

Temel Değerler Koleji 2019 YKS’ deki başarılı öğrencilerini kampüste buluşturarak, bu başarıdan dolayı kutladı. Temel Değerler Koleji Erenköy Kampüsünde başarılı öğrencilerini buluşturan Temel Değerler Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Yılmaz, “Bugün okulumuzun YKS’ deki gurur tablomuz öğrencilerimizle birlikteyiz. Kolejimizde ilk mezunlarımız olmasına rağmen, gerek bireysel gerekse kitlesel olarak öğrencilerimizin 2019 YKS’ de başarılarını kutlamak için okulumuzda buluşturduk. Yaz tatili olması sebebiyle gelemeyen öğrencilerimizin de başarılarını kutluyorum. Kazanan öğrencilerimizin burada bulunan öğrencilerimizle sınırlı olmadığını belirtmek isterim. Temel Değerler Koleji olarak büyük bir şevk ve istekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hiçbir zaman bugünkü başarının altında kalmayacağız. Her geçen yıl başarı çıtamızı yükseltmek için elimizden geleni yapacağız. Öğrencilerimizin bu başarılarında katkısı olan öğretmenlerimize ve velilerimizi de teşekkür ediyorum” dedi.

EĞİTİM, TEK İŞİMİZ OLDU

Teoman Yılmaz konuşmasının devamında eğitimin tek işleri olduğunun üzerinde durarak,  “Temel Değerler Koleji kurucuları olarak eğitimci olduğumuz gibi, yıllardır da eğitim tek işimiz oldu. Eğitim sektöründeki bilgimizi ve tecrübemizi bünyemizdeki bütün eğitim kurumlarına yansıtarak, Konya’nın eğitiminin yükselmesine katkı yaptığımız inancı içindeyiz. Velilerimizin bizlere emanet ettiği en kıymetli varlığınız olan öğrencilerimizi beyni hür, fikri hür, kendi kararını kendi verebilen, hiç kimseye aklını kiraya vermeyen hür bireyler olarak yetiştirmek için tüm kadromuzla gecemizi gündüzümüze katarak, fedakarlık ve gayretle, Vatanına, Milletine ve Ailesine faydalı bireyler olarak yetiştireceğimizden hiçbir kimsenin kuşkusu olmasın. Geleceğimiz yetiştireceğimiz bu gençlere emanettir. Bilirsiniz ki bizde eğitim bir aşktır. Kucakladığımız bu sevda ömür boyu bitmeyecektir. Her zaman olduğu gibi, öğrenci velilerimiz en büyük destekçimiz oldu. Bu destekleri sayesinde, geleceğe ışık saçacak, ülkemize ve Konya’mıza faydalı bir eğitim yuvası olacağız. Buradan Velilerimize Şunu İfade Etmek İsteriz. Emanetiniz emanetimizdir. Verdiğiniz desteği unutmadık. Bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh ve güveni hak etmek için var gücümüzle çalışacağız. Son olarak Temel Değerler Ailesi adına duygularımızı özetlemek isterim. Heyecanlıyız, Kararlıyız, Başarıya Hazırız. Değerli velilerimizin bizlere verdiği desteklerine ve güvenlerine de şükranlarımızı sunarız” diye konuştu.

temel-degerler-koleji,-basarili--(2).jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.