Tartıştığı babasını vurdu ardından husumetlisini!

Tartıştığı babasını vurdu ardından husumetlisini!

Denizli'de bir şüpheli babası ile tartışan şahsın üzerine pompalı tüfekle ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalar hem babaya hem de tartıştığı şahsa isabet etti.

Pamukkale'de meydana gelen olayda babası ile tartışan kişinin üzerine tüfekle ateş şüpheli hem babasını hem de husumetlisini vurdu. Olay sonrası şüpheli Y.Ü. gözaltına alınırken 2 yaralının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ
Olay, Pamukkale İlçesi, Asmalıevler Mahallesi 6670 Sokak üzerinde meydana geldi. H.Ü. (39), oğlu Y.Ü. ile birlikte aralarında çıkan bir meseleyi konuşmak üzere M.Ç. ile konuşmaya gitti.

Babası ile tartışan şahsa ateş açtı, hem babasını hem de husumetlisini vurdu

Konuşma esnasında bilinmeyen bir nedenler tartışma yaşanmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce Y.Ü., otomobilden aldığı pompalı tüfekle M.Ç.'nin üzerine ateş açtı. Açılan ateşte M.Ç., bacaklarından babası H.Ü., ise elinden vuruldu. Yaralılardan M.Ç., olay yerine gelen bir arkadaşı tarafından hastaneye götürülürken, Y.Ü., ise yanlışlıkla vurduğu babasını Pamukkale Üniversitesi Hastanesine götürdü.

Babası ile tartışan kişiye ateş açtı, hem babasını hem de husumetlisini vurdu

ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI, 2 YARALININ DURUMU İYİ
Baba ve oğlunun hastaneye giriş yaptığının bildirilmesi üzerine Y.Ü., hastane önünde polis tarafından gözaltına alındı. Olayda yaralanan iki kişinin de sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, başlatılan soruşturmanın ise sürdüğü bildirildi.