T. Telekom ailesi fidanları toprakla buluşturdu

T. Telekom ailesi fidanları toprakla buluşturdu

Türk Telekom Konya bünyesinde faaliyet gösteren Telekom Teknikerler Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen etkinlikte Türk Telekom ailesi fidanları toprakla buluşturdu.

Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen “Fidanları Toprakla Buluşturalım” etkinliğine Türk Telekom İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman, İl Müdür Yardımcısı Mehmet Murat Uslular, Süleyman Dündar, Telekom Teknikerleri Derneği Genel Başkanı İsmail Özkar, Mali Sekreteri Erdal Yenilmez, yönetim kurulu üyeleri Murat Alcı, Sait Özdaş, Telekom Teknikerleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Ateş, Abdullah Dumlu, yönetim kurulu üyeleri ile aileleri katıldı. Etkinliğinin açılış konuşmasını yapan Telekom Teknikerleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Ateş, “2013 yılının ilk etkinliğinde fidanları toprakla buluşturmak için bu etkinliğe imza attık. Aynı zamanda birlik ve beraberlik içinde olmak ve güzel bir gün geçirmek için bu etkinliğimizi gerçekleştirdik”dedi.

Telekom Teknikerler Derneği Genel Başkanı İsmail Özkar “ Dernek olarak çalışanlarımızın haklarını ve sorunları çözmek için çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra ise sosyal ve kültürel etkinlikler yaparak birlik ve beraberliğimizi sürdürüyoruz. Bugün Konya’da fidanları toprakla buluşturarak gelecek nesillere bir miras bırakmak arzusundayız” dedi.

Telekom Konya İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman ise “ Derneğimizin böyle güzel bir etkinliğe imza atmalarından dolayı kendilerini kutluyorum. Bugün burada fidanları toprakla buluştururken, Türk Telekom ailesinin bir arada olmasının mutluluğunu yaşıyorum “ dedi.

Protokol konuşmalarının ardından günün anısına çektirilen aile fotoğrafının ardından, fidanlar toprakla buluşturuldu.

telekom-ailesi-fidan.jpg