Subaru'nun "6 ay geç ödemeli kredi" kampanyası sürüyor

Subaru'nun "6 ay geç ödemeli kredi" kampanyası sürüyor

2016 ve 2017 model tüm Subaru modelleri için geçerli olan "6 ay geç ödemeli kredi" kampanyası mart süresince devam ediyor

İSTANBUL (AA) - Subaru'nun 2016-2017 model yılı araçlarda sunduğu "6 ay geç ödemeli kredi" kampanyası mart ayında da devam ediyor.

Şirket açıklamasına göre, Subaru ve Garanti Bankası iş birliğiyle sunulan özel teklif, mart ayı süresince 2016 ve 2017 model tüm Subaru modelleri için geçerli olacak. Subaru müşterileri, 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabiliyor.

Subaru’nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV'nin fiyatları 114 bin 990 TL'den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV'de Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Tasarımı, performans ve güvenlik özellikleri ile öne çıkan Sport-Tourer modeli, EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus, 159 bin 990 TL'lik fiyatıyla satışa sunuluyor. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus, Subaru bayilerinde müşterilerini bekliyor.

Subaru'nun ideal SUV modeli Forester'ın fiyatı 159 bin 990 TL'den başlarken, markanın Crossover segmentindeki iddialı temsilcisi Outback 259 bin 490 TL fiyatla satılıyor. Sürekli Simetrik Dört Çeker sistemi, EyeSight sürüş destek sistemi ve X-Mode teknolojisi gibi özellikleriyle Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Subaru BRZ'nin, aktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da iyileştirilen Subaru BRZ'de güvenlik standartları artırıldı. Yenilenen BRZ'nin fiyatları 188 bin 990 TL'den başlıyor.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı