Sözde şifacı özde ayrımcı... Başörtülü kadınlara nefret kustu: Pis, Kara Fatma, Ninja...

Sözde şifacı özde ayrımcı... Başörtülü kadınlara nefret kustu: Pis, Kara Fatma, Ninja...

Sosyal medya kullanıcıları onu uzaktan şifa seansları ile tanıyor. Adı Bülent Kökoğlu. İzmir'den uçakla geldiği Atatürk Havalimanı'nda başörtülü görevlilere tam anlamı ile nefret kusan bir video paylaştı.

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği şifa seansları ile tanınan Bülent Kökoğlu adlı bir kişi mütedeyyin kadınları hedef alan bir video paylaştı.

İzmir'den uçakla geldiğini belirttiği Atatürk Havalimanı'nda çalışan başörtülü kadınlara ağır sözlerle hakaret ediyor.

"Her yerde pis başörtülüler, kara Fatmalar, Ninjalar var" diyen Kökoğlunun sözleri büyük tepki çekti.


 

TÜRKİYE'Yİ DE AŞAĞILADI
Sözlerini Türkiye'yi aşağılayan cümlelerle sürdüren Kökoğlu ülkeyi terkedeceğini söylüyor. 

 

UZAKTAN ŞİFA SEANSLARI YAPIYOR
Bülent Kökoğlu'nun sosyal medya profilinde yer alan bilgilere göre "uzaktan şifa seansı" yapan bir kişi. Bu seanslardan şifa bulan olup olmadığı ise bilinmiyor.

DESTEK YİNE EKŞİ SÖZLÜK YAZARLARINDAN
Yeni Zelanda'daki terör saldırılarına sevinen, müslümanların katledilmesine alkış tutan bazı sosyal medya kullanıcıları, başörtülülere hakaret yağdırılan söz konusu videoda da aynı utanmaz tutumu sergiledi. Özellikle EkşiSözlük'teki bazı kullanıcılar "haklı serzeniştir, ifade özgürlüğünü kullanmıştır, aynen katılıyorum"yorumlarıyla skandal videoya destek verdi.

.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.