Sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz

Sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaşlı, hasta ve engelli ziyaretlerine sürdürüyor.

 

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaşlı, hasta ve engelli ziyaretlerine sürdürüyor.

Başkan Tutal, ziyaretleri kapsamında Ulukapı ve Aktaş Mahallesinde ikamet eden Yıldız ve Özbakır ailesi ile sohbet etti.

Her zaman engellilerin yanında olduğunu ve sosyal belediyecilik uygulamaları kapsamında çeşitli projeler geliştirdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Biz her zaman sizlerin yanındayız. Bir sıkıntınız ve isteğiniz olursa her zaman arayabilirsiniz. Toplumun her bir ferdine olduğu gibi siz engelli kardeşlerimizede kapımız ve yüreğimiz her zaman açık.Toplumsal hayata eşit bir şekilde katılmak, engelli veya engelsiz tüm bireylerin en tabii hakkıdır. Dolayısıyla nüfusumuzun önemli bir bölümünü teşkil eden engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerinin artırılması, kendi kendilerine yetebilecekleri fiziki şartların hazırlanması temel önceliğimizdir. Bu kapsamda engelli kardeşlerimizin öncelikleri arasında yer alan başta yaya yolları  olmak üzere, onların hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar her zaman önceliğimiz olmuştur. Üzerimize düşen sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürüyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olacağız.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.