Sınıfa sığmayan hayaller kuran Konyalı minikler örnek oldu

Sınıfa sığmayan hayaller kuran Konyalı minikler örnek oldu

eTwinning projeleriyle kendi maskelerini üretirken maske kullanımının önemine vurgu yapan video mesaj yayınlayan Karatay Saraçoğlu TOKİ Mustafa Çetin İlkokulu öğrencileri 'sınıfa sığmayan hayeller'iyle dikkat çekiyor

Karatay Saraçoğlu TOKİ Mustafa Çetin İlkokulu öğrencileri pandemi sürecinde yürüttükleri eTwinning projeleriyle kendi maskelerini üretirken paydaşlarıyla da maske kullanımının önemine vurgu yapan video mesaj yayınladılar.

Sosyal imkânları farklı öğrenciler, hafif düzey zihinsel yetersizliği olan özel eğitim öğrencileri ve Bilim Sanat Merkezi öğrencilerinin yer aldığı eTwinning projesi hakkında bilgi veren öğretmen İlknur Keskinkılıç, “Okulumuz öğrencilerinin yanı sıra ülkemizin farklı bölgelerinden birçok ortağımız ile yürüttüğümüz ‘Sınıfa Sığmayan Hayaller’ projesi kapsamında pandemi sürecinde de boş durmadık. Eğitim ortamını ve faaliyetlerimizi çeşitlendirerek sınıfın dışında gerçekleştirmeyi planlarken yaşadığımız pandemi sürecinden ötürü daha farklı çalışmalar ürettik. Sosyal mesafe kuralı ile maske takmanın önemini anlatmaya çalıştığımız video mesaj etkinliğimizde hem öğrencilerimizin kendi maskelerini tasarlamalarını sağladık hem de farklı yerleşkelerde bulunan bu öğrencilerle ortak mesaj oluşturmak suretiyle ‘ayrı mekânlarda olsak da birlikteyiz’ mesajı verdik” dedi.

Öğrencileriyle evden katılabilecekleri faaliyetler, hatta sanal geziler organize ettiklerini de ifade eden Keskinkılıç, ‘sınıfa sığmayan hayallerin sahibi’ olarak nitelediği çalışkan ekip öğrencilerini hayalleri ve gayretleri sebebiyle tebrik etti.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler