Yatırımcı rehberi (5)

İSTANBUL (AA) - En fazla kaybettiren yatırım fonu bu hafta yüzde 15,50'lik düşüşle Finans Portföy Türkiye Yüksek Piyasa Değerli Bankalar Hisse Senedi...

İSTANBUL (AA) - En fazla kaybettiren yatırım fonu bu hafta yüzde 15,50'lik düşüşle Finans Portföy Türkiye Yüksek Piyasa Değerli Bankalar Hisse Senedi Yoğun BYF oldu.

Garanti Emeklilk Hayat Hisse Senedi EYF ise yüzde 10,27'lik gerilemeyle bu haftanın en fazla kaybettiren emeklilik yatırım fonu olarak belirlendi.

Yatırım ve emeklilik fonları içinde haftanın en fazla kaybettiren fonları şöyle:

AdFon FiyatıHaftalık Getiri (%)
Yatırım Fonu Haftalık Kaybettirenler
Finans Portföy TR. Yük. Piy. Değ. Bank. His.S.Y.BYF12,053412-15,50
İş Port. BİST Banka End. His. Sen. Fonu (HSYF)0,041324-14,62
Ak Portföy BIST Banka End. His. Sen. Fonu (HSYF)0,082418-13,94
Taaleri Portföy His. Sen. Fonu (HSYF)1,306648-13,00
Kare Portföy His. Sen. Fonu (HSYF)0,051167-11,38
Marmara Cap. Por. Yön. His. Sen. Fonu (HSYF)0,017075-11,12
Fokus Portföy His. Sen. Fonu (HSYF)0,098054-11,06
Actus Portföy His. Sen. Fonu1,135325-10,89
Vakıf Port. BIST30 End. His. Sen. Fonu(HSYF)0,365724-10,86
Halk Portföy His. Sen. Fonu (HSYF)0,228395-10,40
Emeklilik Fonu Haftalık Kaybettirenler
Garanti Em. Hay. His. Sen. EYF0,088497-10,27
Halk Hayat ve Em. His. Sen. EYF0,015881-10,19
Garanti Em. Hay. His. Sen. Gr. EYF0,020215-10,19
Axa Hayat ve Em. His. Sen. EYF0,018768-10,17
Vakıf Em. ve Hay. His. Sen. EYF0,060377-10,09
BNP Paribas Cardif Em. His. Sen. EYF0,062191-10,06
Garanti Em. Hay. Sürd. His. Sen. EYF0,016858-9,65
AvivaSA Em. ve Hay. His. Sen. EYF0,055514-9,62
Fiba Em. ve Hay. Oyak Port. His. Sen. EYF0,0422-9,54
NN Hay. Em. His. Sen. EYF0,088286-9,37

Analiz içerikleri fonbul.com'dan alınmıştır.

(Sürecek)

AA

Ekonomi Haberleri

Türkiye Dökümde Dünyada 7'nci Sırada
Her iki kişiden biri online market kullanıyor
MEŞHUR HOLDİNG DE SORUŞTURMAYA BULAŞTI
15 bin 468 gence 1 milyar 756 milyon 600 bin liralık ödeme yapıldı
SPK’dan Üç Aracı Kuruma Geçici Faaliyet Durdurma