Günün ilk yarısında endekslerin değişimi

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul endekslerinin önceki kapanış, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 12.30'a kadarki süreçte işlem hacmi,...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul endekslerinin önceki kapanış, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 12.30'a kadarki süreçte işlem hacmi, gördüğü en yüksek, en düşük değerleri ve son fiyatı ile değişim oranları şöyle:

ENDEKS ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİMADETHACİM
BIST BANKA120.459,81119.300,07120.695,95120.314,32-0,12140268414803.556.571
BIST BILISIM21.634,4121.380,8821.566,0921.532,75-0,47414223327.877.705
BIST ELEKTRIK2.441,862.416,152.461,132.454,930,54947513218.589.571
BIST FIN KIR FAKTORING19.245,8219.051,8219.347,8319.144,10-0,537558491.345.041
BIST GIDA ICECEK102.209,07100.809,66101.960,02101.286,90-0,90244975518.364.802
BIST GAYRIMENKUL YO37.458,0636.787,0437.315,3237.210,37-0,663393863980.563.516
BIST HOLDING VE YATIRIM59.073,9458.267,9058.790,4958.638,40-0,744068315185.047.541
BIST ILETISIM27.228,9026.626,8827.089,0226.994,29-0,86305658121.418.760
BIST ORMAN KAGIT BASIM36.611,4936.334,8136.695,2236.668,370,1617858334.587.486
BIST KIMYA PETROL PLASTIK64.109,7763.468,7665.066,5565.032,211,4411409734212.957.540
BIST KURUMSAL YONETIM61.588,5660.913,1861.517,7561.517,75-0,11138754493916.769.326
BIST METAL ANA87.778,3886.305,4887.292,4886.950,33-0,942297282439.507.082
BIST METAL ESYA MAKINA112.223,71110.625,93111.910,63111.190,33-0,9216485969163.658.976
BIST SIGORTA188.953,98187.315,21189.100,34188.124,76-0,44348258645
BIST SPOR51.029,7849.274,8351.068,5650.449,21-1,142102232076.917.767
BIST TAS TOPRAK63.959,9963.474,2064.078,1263.760,36-0,31829262748.516.595
BIST TICARET137.436,89135.371,61137.092,07136.063,83-1,00312309734.278.542
BIST TEKSTIL DERI14.009,0113.797,3414.015,6613.921,55-0,62888987412.316.315
BIST TURIZM5.585,075.539,545.605,825.570,66-0,26904689980
BIST ULASTIRMA72.284,3371.709,1672.497,5672.187,31-0,1332872381228.786.535
BIST MENKUL KIYM YO21.401,6421.062,2121.529,5221.529,520,60807672604
KATILIM 3074.210,2873.297,4673.959,8773.600,44-0,8249767206351.475.030
BIST 10072.005,2471.128,3771.768,6671.730,76-0,383387282431.847.197.378
BIST 5068.599,3567.742,3468.361,2768.333,95-0,392784711441.670.740.762
BIST 3088.211,4387.116,3487.931,8887.900,98-0,352407898741.504.970.171
BIST ANA74.864,3874.101,3774.815,8674.701,05-0,222896689552.687.862
BIST YILDIZ72.387,8071.565,9672.186,8572.129,39-0,363123279191.786.727.719
BIST SINAI72.953,4072.218,7772.885,6572.884,03-0,1085823830535.784.280
BIST MALI94.455,1493.447,3594.310,5994.111,48-0,36216016368971.181.006
BIST HIZMETLER52.323,6551.495,1352.114,3751.923,01-0,7773044738388.310.455
BIST TEKNOLOJI55.924,0055.223,5855.881,3655.615,07-0,55430486630.713.022
BIST TUM73.338,6172.501,1473.109,0373.068,43-0,373791898021.925.988.763
BIST TUM-100104.765,02104.262,41104.795,84104.520,83-0,234046155978.791.385
BIST TEMETTU76.024,4175.134,2675.796,9075.634,51-0,511968469501.138.063.429

AA

Ekonomi Haberleri

COP31’in mobilite ortağı Togg oldu
EKONOMİDE YILIN 7. KRİTİK VİRAJI
Türkiye Dökümde Dünyada 7'nci Sırada
Her iki kişiden biri online market kullanıyor
MEŞHUR HOLDİNG DE SORUŞTURMAYA BULAŞTI