Günün ilk yarısında endekslerin değişimi

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul’da hesaplanan sektör endekslerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul’da hesaplanan sektör endekslerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük değişim oranları şöyle:

Sektör EndeksleriSon KapanışGünlük Değişim (%)
BIST KOBI SANAYI96.329,92+0,82
BIST SINAI113.090,32-0,52
BIST GIDA ICECEK115.601,82-0,03
BIST TEKSTIL DERI32.714,06+1,64
BIST ORMAN KAGIT BASIM45.386,24+0,55
BIST KIMYA PETROL PLASTIK114.613,43-0,18
BIST TAS TOPRAK57.443,88-2,34
BIST METAL ANA178.876,16-2,48
BIST METAL ESYA MAKINA138.653,18+0,62
BIST MADENCILIK79.562,19+0,92
BIST HIZMETLER73.946,90+0,31
BIST ELEKTRIK3.228,55+0,02
BIST ULASTIRMA137.090,58-1,30
BIST TURIZM6.730,19+0,30
BIST ILETISIM30.447,49-0,78
BIST SPOR28.709,38+0,83
BIST INSAAT87.813,09+0,85
BIST MALI117.311,55+0,68
BIST BANKA145.715,70+1,22
BIST SIGORTA268.391,79-0,45
BIST FIN KIR FAKTORING46.624,31-1,05
BIST HOLDING VE YATIRIM87.263,04-0,06
BIST GAYRIMENKUL YO26.804,38+0,22
BIST TEKNOLOJI79.460,07-2,39
BIST BILISIM20.911,07-0,93
BIST MENKUL KIYM YO34.274,34+0,78

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

Ekonomi Haberleri

COP31’in mobilite ortağı Togg oldu
EKONOMİDE YILIN 7. KRİTİK VİRAJI
Türkiye Dökümde Dünyada 7'nci Sırada
Her iki kişiden biri online market kullanıyor
MEŞHUR HOLDİNG DE SORUŞTURMAYA BULAŞTI