Günün ilk yarısında endekslerin değişimi

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul’da hesaplanan sektör endekslerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul’da hesaplanan sektör endekslerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük değişim oranları şöyle:

Sektör EndeksleriSon KapanışGünlük Değişim
BIST KOBI SANAYI66.285,78-0,46
BIST SINAI103.319,50+0,49
BIST GIDA ICECEK100.215,74+1,31
BIST TEKSTIL DERI26.916,29+0,70
BIST ORMAN KAGIT BASIM43.371,69+0,20
BIST KIMYA PETROL PLASTIK103.207,08+0,05
BIST TAS TOPRAK60.760,45+0,11
BIST METAL ANA185.332,67+0,38
BIST METAL ESYA MAKINA110.223,45+0,98
BIST MADENCILIK73.028,91+0,87
BIST HIZMETLER69.759,96+0,29
BIST ELEKTRIK3.021,42+0,67
BIST ULASTIRMA148.363,20-0,29
BIST TURIZM6.758,29-0,10
BIST ILETISIM28.325,15+1,54
BIST SPOR28.626,48+6,51
BIST INSAAT70.833,19-0,24
BIST MALI99.033,36+1,28
BIST BANKA117.768,15+1,67
BIST SIGORTA264.350,76-0,29
BIST FIN KIR FAKTORING82.069,84+1,92
BIST HOLDING VE YATIRIM74.642,97+0,90
BIST GAYRIMENKUL YO27.569,00+0,70
BIST TEKNOLOJI90.919,85+0,13
BIST BILISIM15.439,94+0,40
BIST MENKUL KIYM YO25.159,49+0,67

(Not: Tablodaki veriler, veri terminallerinden alınmıştır.)

Ekonomi Haberleri

COP31’in mobilite ortağı Togg oldu
EKONOMİDE YILIN 7. KRİTİK VİRAJI
Türkiye Dökümde Dünyada 7'nci Sırada
Her iki kişiden biri online market kullanıyor
MEŞHUR HOLDİNG DE SORUŞTURMAYA BULAŞTI