Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı en başarılı başkanlar arasında seçildi

Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı en başarılı başkanlar arasında seçildi

Konya'nın Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Pekyatırmacı, İç Anadolu Bölgesinde en başarılı 2. belediye başkanı olurken Türkiye genelinde ise en başarılı 4. belediye başkanı seçildi

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, İç Anadolu Bölgesinde en başarılı 2. belediye başkanı olurken Türkiye genelinde ise en başarılı 4. belediye başkanı seçildi.

Bir araştırma şirketi tarafından yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırması-En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları anketinde Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, İç Anadolu Bölgesinde en başarılı 2. belediye başkanı olurken Türkiye genelinde ise en başarılı 4. belediye başkanı oldu.

Araştırma 30 Büyükşehir'de 01-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 23 bin katılımcı ile yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemi ile gerçekleştirildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.