Özselek Yeniden Aday

Özselek Yeniden Aday

Meslekte Birlik Grubu’nun Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı Bera Otel’de gerçekleştirildi.

Seyit Faruk Özselek’in yeniden adaylığını açıkladığı toplantıya Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, Konya Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneği Başkanı Vehbi Çağlar, SMMMO Onursal Başkanı Ahmet İçyer ve oda üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, yeniden SMMMO’ya aday oldu. Özselek, büyük işler yapmak sizler gibi yüce gönüllü büyük insanlarla oluyor diyerek şunları söyledi; “Büyük işler yapmak sizler gibi yüce gönüllü büyük insanlarla oluyor. Modern dünyada artık ne kadar güçlü olduğun, ne kadar unvanın, ne kadar paran, ne kadar makamın olduğuyla değil ne kadar dost edindiğinle ölçülüyor. Bireysel başarı değil ekip başarısı önemlidir. Çünkü ekip başarısı hem mutluluğa hem de değerleri yaşatır bu nedenle yaptıklarımız kadar yapacaklarımız da önemlidir. Onun için durmak yok yarın daha çok çalışacağız. Gündemi takip eden değil gündem yaratan işler yapacağız. Bizim yarınlarımız gençlerimizdir. Onlar için her türlü fedakârlığı yapmaktan çekinmeyeceğiz. Büyüklerimiz bizim akıl önderlerimizdir. Onlara saygıda kusur etmeyeceğiz. Odamızın en güzide üyeleri olan hanımefendiler başımın tacıdır. Tüm üyelerimiz için yerli ve milli duruşumuzu bozmadan çalışmalarımızı samimiyetle ve sizlere layık olma bilinciyle sürdüreceğiz.  Sadece odamızın değil ülkemizin de geleceği bizler için önemlidir ne Trump’ın dolarları ne FETÖ’nün alçakları ne de taşeron terör örgütlerinin kurşunları bizleri bu güne kadar yıkamadı bundan sonra da yıkamayacaktır. Sizler için sadece alnımızı değil aklımızı da terleteceğiz.  Toplumdaki defter tutan ve beyanname veren iş insanı algısını değiştirerek verdiğimiz hizmetlerin mali danışmanlık ve denetim çerçevesinde güvenilir işletme danışmanı misyonuyla ekonomimizin önemli bir paydaş olduğumuzu daha çok hissettirmek istiyoruz. Bu yönde kurumsallaşarak iş kalitesini arttıran eğitimle gelişen bir meslek olarak geleceğe hazırlanıyoruz. Hep daha iyi, daima daha güzel işleri yaşatan bir oda olacağız. Güçlünün değil haklının yanında olmayı şiar edineceğiz. Şimdi sizden bir 3 yıl daha istiyoruz. Bu 3 yıl için bizimle olmaya bizimle birlikte mesleğimize ve ülkemize hizmet etmeye güçlü ve bir o kadar da mutlu bir oda olmaya var mısınız?”

seyit--(1).jpg

 Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneği Başkanı Vehbi Çağlar ise “ Bizler dün de bugün de ve yarın da meslekte birlik ilkesiyle yola çıktık.  Birçok engeli bu ilke sayesinde aştık,  aşmaya da devam ediyoruz.  Bu engelleri aşarken dostlarımız arttı, gücümüz yenilendi, bazen çok mutlu olduk bazen hep beraber hüzünlendik ama engeller karşısında hiçbir zaman eğilmedik. Hep çalıştık, hep başardık. Bu süreci, şu anda bu nezih ortamı oluşturan sizlerle gerçekleştirdik. Şimdi, hep birlikte yine başarmamız gereken çok önemli görevler bizi bekliyor. Yine çalışacağız. Yine başaracağız. Hep birlikte bu günden itibaren adayımızın yanında yer alacağız. Sizleri mayıs ayında yapılması planlanan oda başkanlığı seçimlerinde öncelikle oy vermeye davet ediyorum. Unutmayalım ki üstat Necip Fazıl der ki;  Senin olmadığın yerde hiç kimse yoktur. Bu oda hepimizin, bu oda Hz. Mevlana diyarı Konya’nın. Bu nedenle hep böyle güçlü ve ilkeli kalması lazım. Yurdumuzun dört bir köşesinden gelen, oda başkan ve yöneticileri ile misafirlerimizle hep birlikte bugün hayırlı bir işin startını vereceğiz. Adayımız, Seyit Faruk Özselek’tir” şeklinde konuştu. Ferit Hepokur-Memleket

seyit--(3).jpg

seyit--(5).jpg

seyit--(6).jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.