Muhasebeciler bayramlaştı

Muhasebeciler bayramlaştı

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında (SMMMO) Kurban Bayramı tatilinin ardından bayramlaşma programı düzenlendi.

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında (SMMMO) Kurban Bayramı tatilinin ardından bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programına çok sayıda Muhasebeci katıldı. Programda konuşan Oda Başkanı Abdil Erdal, ‘’Değerli meslektaşlarım,  kıymetli misafirler; göreve geldiğim kısa süre zarfında bir taraftan mesleğimiz ve meslektaşlarımızın için söz verdiğimiz projeleri masaya yatırıyor bir taraftan da meslektaşlarımızın haklarını sağlamak için girişimlerde bulunuyoruz. Girişilen sosyal faaliyetlere stajyerlerimiz için olan faaliyetlere kadar birçok planlamalarımızı yapıyoruz. Anadolu odaları eğitim seminerimizi Ekim ayında Antalya’da gerçekleştireceğiz. Seminerimizin  kayıtları oda web sitemiz üzerinden devam etmektedir. Faaliyetlerimizden bir diğeri ise staja giriş sınavları için odalarımız tarafından eğitim kursları açılıyor. Detaylı bilgiye oda web sitemizden ulaşabilirsiniz.’’ Erdal konuşmasına şu sözlerle devam etti:‘’ Bizim amacımız meslektaşlarıyla bütünleşen, meslektaşlarına her türlü imkanı sağlayan, mesleki eğitimlere destek veren bir yönetim modeli oluşturmak" dedi. Bayramlaşmanın ardından mali müşavirlik belgesi almaya hak kazananlara belgeleri takdim edildi. Bayramlaşma programına, mali müşavirler ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri katıldı. Ferit Hepokur-Memleket

muhasebeciler-bayramlasma-x-(6).jpg


HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.