Meram Kaymakamı Çelik de sahaya indi

Meram Kaymakamı Çelik de sahaya indi

Konya'nın Meram İlçesi Kaymakamı Resul Çelik ilçe genelinde yapılan dinamik koronavirüs denetimlerine katıldı. Vatandaşlara tedbirlere uymaları konusunda uyarılarda bulunan Çelik, denetimlerin aralıksız devam edeceğini söyledi

Konya'nın merkez Meram İlçesi Kaymakamı Resul Çelik ilçe genelinde yapılan koronavirüs denetimlerine katılarak halkla bir araya geldi

Koronavirüs haritasında yüksek riskli şehirler arasında yer alan Konya’da denetimler aralıksız sürtüyor. Bu kapsamda Meram ilçesinde 1356 personelin katılımıyla, Covid-19 Dinamik Denetim Seferberliği başlatıldı.

Mewram İlçe Kaymakamı Resul Çelik’in de katıldığı ve koordine ettiği, tüm kurum ve kuruluşlarda, meslek odalarından oluşturulan ekipler ilçede çok geniş kapsamlı denetim gerçekleştirdi.

‘Denetimlerde Meram olarak farkındalık yaratmak, vatandaşları bilgilendirmek, bilinçlendirmek, mücadeleye ortak yapmak hedeflendi’ diyen Kaymakam Resul Çelik bu konuda halkın son derece duyarlı davrandığına şahit olduğunu dile getirdi. Çelik, bundan sonra da İlçe genelinde aralıksız ve dinamik bir denetimin devam edeceğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.