Memur-Sen’den, indirim anlaşması

Memur-Sen’den, indirim anlaşması

Memur-Sen Konya İl Temsilciliği, Akay Halı Yıkama firması ile yaptığı indirim anlaşması yaptı.

Memur-Sen Konya İl Temsilciliğine bağlı 11 sendika ile yapılan anlaşmada, üyeler ve üyelerin birinci derece akrabaları faydalanacak. Memur-Sen Konya İl Temsilciliği binasında yapılan anlaşmayı, İl Temsilcisi Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç ile Akay Halı yıkama sahipleri Mevlüt ve Abdurrahman Durukan imzaladı. Protokol anlaşmasından sonra üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Koç, “Üyelerimize yönelik çalışmalar devam ediyor. Bunun için üyelerimizin hayatlarının her alanda kolaylıklar sağlamaya çaba gösteriyoruz. Daha önce de  sağlık ve çeşitli alanlarda birçok firma ile üyelerimize yönelik indirim anlaşması yaptık. Bundan sonraki çalışmalarımızda indirim anlaşmalarımız devam edecek” dedi.

DURUKAN: TEMİZ VE KALİTELİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Akay Halı Yıkama Firma sahipleri Mevlüt ve Abdurrahman Durukan, yaptıkları açıklamada, işlerinin kalitesinden söz ettiler. Daha önceki müşterilerinin her zaman kendilerine referans olduğunu söyleyen, Mevlüt Durukan, “İşimiz kurulduğu yıldan bu güne her zaman kalite ve titizlikle yaptık. Müşterilerimize en güzel hizmeti vermeye çalıştık. Hamdolsun şu ana kadar tüm müşterilerimiz de bizim hizmetimizden memnun kaldılar. Şimdi müşteri potansiyelimizi genişletmeye devam ediyoruz. İşimizin temizliğine ve kalitesine güvenerek, Memur-Sen üyelerine indirim anlaşması yaptık. Bu anlaşmada, Memur-Sen Konya İl Temsilciliğine bağlı 11 sendika üyeleri ve birinci derece yakın akrabaları faydalanabilecek. Yaptığımız indirim anlaşması tüm üyelere hayırlı olsun. Yaklaşan Kurban Bayramı’nın halı temizliğini Akay halı olarak yapmaktan memnuniyet duyarız” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.