Kurtlar Vadisi zengin etti, kara kediler parayı götürdü!

Kurtlar Vadisi zengin etti, kara kediler parayı götürdü!

Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin özlü sözü Şaşmaz kardeşler için söylenmiş sanki. Paranın su gibi aktığı yıllar bitti, borç içinde yüzen Raci şaşmaz 7 yıldır abisini görmüyor. Raci Şaşmaz içini Hürriyet'e döktü!

Bir zamanlar diziyi izlemek için sokakta kimsenin kalmadığı Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Raci Şaşmaz Hürriyet'ten Tülay Demir'e verdiği röportajda abisi ve dizinin başrol karakteri Necati Şaşmaz ile olan küslüğünden, bütün varlığını kaybetmesine kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

15 Temmuz gecesi darbeciler tarafından gözaltına alındığını söyleyen Şaşmaz, darbecilerin kendisini de mağdur ettiğini dile getirdi.

raci2.jpg

"100 MİLYONLARCA TL BORCA GİRDİM"

Raci Şaşmaz, işinin yapımcılık olduğunu ve inşaat işine sokulduğunu yıllarca yaptığı birikimin tamamını kaybettiğini ve 100 milyonlarca lira borca girdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Bu şahıslar önce ailemle arama girdiler. İki kardeşi birbirine küstürdüler. Sonra beni kurduğum şirketten ve işimden ayırdılar. Yazarak kazandığım 15 yıllık birikimimi yatırım adı altında benden çaldılar. Bu olaylarla ilgili geçenlerde 25 kişi gözaltına alındı, 7 kişi de tutuklandı. Varımı yoğumu, işimi gücümü kaybettiğim gibi 100 milyonlarca lira borca sürüklendim."

"7 YILDIR ABİMLE GÖRÜŞMÜYORUM"

Abisi Necati Şaşmaz ile de aralarının açıldığını ve 7 yıldır görüşmediklerini söyleyen Şaşmaz, "Çok yakın iki kardeştik. 2 yaş büyük o benden. Abi kardeşten çok iki yakın arkadaş gibiydik. 10 yıl süren “Kurtlar Vadisi” sürecinde de hiçbir geçimsizliğimiz olmadı. Ben masa başında, o sahada canla başla mücadele ettik. Ama işte gelin görün ki ayrılık da varmış kaderimizde." ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler