KTÜN Rektörü Özçelik Öğrenci Toplulukları üyeleriyle buluştu

KTÜN Rektörü Özçelik Öğrenci Toplulukları üyeleriyle buluştu

Konya Teknik Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ‘Tanışma Toplantısında’ Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, üniversitede faaliyet gösteren 32 öğrenci topluluğunun üyeleriyle buluştu

Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, Öğrenci Toplulukları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ‘Tanışma Toplantısında’ üniversitede faaliyet gösteren topluluk üyeleriyle bir araya geldi.

Gelişim Yerleşkesinde Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, Rektör Yardımcısı H. Selçuk Halkacı Öğrenci Toplulukları Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Çetinkaya ve Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Seda Hezer, Arş. Gör. Abdullah Çakan ile topluluk üyeleri katıldı.

Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, “KTÜN bünyesinde faaliyet gösteren 32 topluluğumuz var tüm topluluklar bizim için önemli. Sadece teknik alanda değil sosyal, sanatsal, spor faaliyetleri de içeren topluluklarımızın var olmasına önemsiyoruz. Topluluklarımız alanlarıyla ilgili faaliyet gerçekleştirmeleri topluluğun gelişimini sağlayacaktır. Bu nedenle aktif olarak çalışmalarını sürdürmelerini tavsiye ediyorum” dedi. Öğrencilerin talep ve isteklerini tek tek dinleyen Rektör Prof. Dr. Özçelik her zaman topluluk üyeleri ve öğrencilerin yanında olduklarının altını çizdi.

Öğrenci Toplulukları Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Çetinkaya ise koordinatörlük bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili plan ve projelerini anlattı.

Toplantıda ayrıca Konya Kızılay Kan Merkezi tarafından kan bağışı uygulamasının önemi dikkat çeken bilgilendirici sunum gerçekleşti. Toplantı soru/cevap bölümünün ardından KTÜN Gelişim Yerleşkesinde bulunan topluluklara ait fiziki mekanların gezilmesi ve tanıtılmasıyla son buldu.

ooo.jpeg

oo.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.