KTÜN, MAKTEK Fuarı’nda

KTÜN, MAKTEK Fuarı’nda

Konya Teknik Üniversitesi, TÜYAP Konya Fuarcılık tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği iş birliğinde organize edilen Konya MAKTEK Fuarı’na katıldı.

 

Avrupa’nın takım tezgahları sektöründe 3 büyük organizasyonundan birisi olma özelliğini taşıyan fuar, protokol üyeleri tarafından kurdela kesiminin ardından açıldı. Konya Teknik Üniversitesi ise açtığı stand ile fuarda yerini aldı. Büyük ilgi gören stantta ziyaretçiler Konya Teknik Üniversitesi hakkında bilgi alarak öğrenci çalışmalarını inceleme fırsatı buldu.

ktun,-maktek-fuari’nda-(1)-002.jpg

ÖZÇELİK, FUARI GEZDİ

Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik ve diğer protokol üyeleri de Konya Teknik Üniversitesi tarafından açılan standı ziyaret etti. 16 öğrenci topluluğunun çalışmalarını sergilediği stantta, Anka-Teknik Topluluğu, Robotik ve Otomasyon Topluluğu ile Uzay Teknolojileri’nin hazırlamış oldukları proje ve çalışmalar ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. 20 ülkeden 276 firmanın katılım sağladığı fuar, 13 Nisan Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek.

ktun,-maktek-fuari’nda-(2)-001.jpg

ktun,-maktek-fuari’nda-(3).jpg

ktun,-maktek-fuari’nda-(5).jpg