KOSKİ'nin ödüllü mobil uygulaması yeni sürümüyle büyük kolaylık sağlıyor

KOSKİ'nin ödüllü mobil uygulaması yeni sürümüyle büyük kolaylık sağlıyor

KOSKİ, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) himayesinde yapılan, “9. eTR” ödül töreninde Büyük Ölçekli Belediye kategorisinde birincilik ödülü aldığı KOSKİ Mobil İş Takip Projesi’ni daha da geliştirerek yeni fonksiyonlar ekledi

TBMM himayesinde düzenlenen “9. eTR” ödül töreninde Büyük Ölçekli Belediye kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen KOSKİ Mobil İş Takip Projesi’ni, KOSKİ Mobil Saha İş Emri Uygulaması olarak güncelleyip geliştiren Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu, kanalizasyon, su yapım, kaçak takip, SCADA, mekanik ve elektrik gibi çalışmaları sisteme entegre ederek iş ve işlemlerde büyük bir kolaylık elde etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü Konya'yı geleceğe taşıyacak marka uygulamalarla şehrin kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Teknolojinin tüm yeniliklerini vatandaşların hizmetine sunmayı amaçlayan KOSKİ, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) himayesinde yapılan, “9. eTR” ödül töreninde Büyük Ölçekli Belediye kategorisinde birincilik ödülü aldığı KOSKİ Mobil İş Takip Projesi’ni daha da geliştirerek yeni fonksiyonlar ekledi.

KURUMA İŞLERLİK KAZANDIRIYOR

KOSKİ Mobil İş Takip Projesi, bir üst sürümü olan KOSKİ Mobil Saha İş Emri Uygulamasıyla daha kullanışlı ve zamana uygun olarak güncellendi. İçme suyu, kanalizasyon, su yapım, kaçak takip, SCADA, fosseptik ve depo temizleme, arıtma, abone hatları, hakkedişler, mekanik ve elektrik gibi çalışmaları sisteme entegre edilen mobil cihaz ve uygulamalarla yürütülen KOSKİ Mobil Saha İş Emri Uygulaması, iş ve işlemlerde kuruma büyük bir kolaylık sağladı.

Sahadaki ekiplerin lokasyon ve iş yoğunluğu bilgilerine göre otomatik ve manuel olarak iş emri dağılımı yapabilen uygulamayla, dağıtımı yapılan bir iş emri, yoğunluk ve diğer sebepler nedeniyle, tanımlanan ekipten başka bir ekibe yeniden atanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra KOSKİ Mobil Saha İş Emri Uygulaması, saha ekipleri tarafından iş emrinde kullanılan malzemeleri adet ve fiyatları ile birlikte tanımlanabiliyor ve veriler GSM hattı yolu ile merkeze aktarılarak iş emri sonuçları kayıt altına alınabiliyor. Kullanılan teknoloji ve uygulama sayesinde ciddi bir iş yükü ve zaman tasarrufu sağlanmaktadır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler