Konyaspor yönetiminden Hasan Angı'ya ziyaret

Konyaspor yönetiminden Hasan Angı'ya ziyaret

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz, asbaşkan Mehmet Günbaş ve yönetim kurulu üyesi Zekeriya Coşar,AK Parti 6.Olağan İl Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Hasan Angı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

 

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz, asbaşkan Mehmet Günbaş ve yönetim kurulu üyesi Zekeriya Coşar, AK Parti 6.Olağan İl Kongresinde başkanlığa seçilen Hasan Angı’ya  ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Hasan Angı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında Konyaspor’un iyi bir kadrosunun olduğunu ve mevcut kadro ile kalan maçları kendilerine yakışır bir şekilde tamamlayacaklarını dolayısıyla takımın küme düşmeyeceğine inandığını söyledi. Başkan Hasan Angı “Olağan kongremiz nedeniyle bu süreçte bir kaç müsabakayı yerinde takip edemedim. Ancak öncesinde bir çok karşılaşmayı izleme imkanı bulmuştum. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda da Konyaspor’a gönül vermiş herkes gibi takımımızın yanında bulunacağız. Hep beraber güç birliği yapıp Kulübümüze bu zorlu günlerde destek olacağız. Konyaspor’umuzun her zaman yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz. İyi bir kadromuz var. Futbolcularımız teknik heyetimiz, yönetimimiz kalan maçlarda gerekeni yapacak ve takımı Süper Ligde  bırakmayı başaracaklardır. Buna sonuna kadar inanıyoruz” dedi.

 

Başkan Fatih Yılmaz ise “ Öncelikle AK Parti İl Başkanlığı’na yeniden seçilmenizden ötürü sizi ve ekibinizi tebrik ediyor bu seçimin şehrimize, sizlere hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Verdiğiniz destek ve Atiker Konyaspor’umuzun ligde kalacağına olan kararlı inancınız bizleri mutlu etmiştir. Sizin de söylediğiniz gibi Atiker Konyaspor camiası kalan maçlarda bir bütün olacak ve oyuncularımız yakalanan bu sinerji ile takımımızı ligde tutacaktır. Bizler de sizin gibi sonuna kadar buna inanıyoruz. Biz gerçekten iyi futbol oynayan bir takımız ve bu hedefe ulaşacak kapasiteye sahibiz. Şehrimizin kanaat önderlerinin bu süreçte Atiker Konyaspor’umuza sahip çıkmasını önemsiyoruz ve bu gücün sahaya olumlu yansıyacağını biliyoruz. İnşallah Osmanlıspor ve Sivasspor maçlarından istediğimiz sonuçlarla ayrılıp camiamızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Yeniden sizi ve ekibinizi tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ziyaretin sonunda Fatih Yılmaz,  AK Parti İl Başkanı Hasan Angı’ya isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma, atkı ve Konyaspor amblemli kahve fincanı takımı hediye edildi.