Konya'nın Borsa'daki 2 şirketi İttifak Holding ve Konya Çimento yatırımcısına kazandırdı

Konya'nın Borsa'daki 2 şirketi İttifak Holding ve Konya Çimento yatırımcısına kazandırdı

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları açıklandı.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)220.000,00 8,21
İş Bankası (B)38.750,100,65-4,32
İş Bankası (C)6,300,80-10,00
İş Bankası (Kur.)384.000,00 1,05
İş Fin.Kir.3,781,89-2,07
İş Girişim23,602,1624,54
İş GMYO2,472,07-2,76
İş Y. Men. Değ.17,942,111,59
İş Yat. Ort.3,994,1813,35
İşbir Holding4.054,1010,0047,96
Işık Plastik Sanayi17,71  
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,315,6514,91
İttifak Holding2,402,137,62
İz Hayvancılık Tarım23,304,5829,44
İzmir Demir Çelik12,884,4619,59
İzmir Fırça7,119,8927,88
Jantsa Jant Sanayi494,909,9849,20
Kafein Yazılım22,102,503,37
Kaplamin40,30-1,0819,23
Kardemir (A)5,904,61-0,84
Kardemir (B)5,884,4411,57
Kardemir (D)6,784,3117,30
Karel Elektronik26,001,7212,75
Karsan Otomotiv4,999,9153,54
Karsu Tekstil10,655,7624,56
Kartonsan75,750,33-20,72
Katmerciler Ekipman4,049,7831,17
Kent Gıda334,100,00-6,05
Kerevitaş Gıda6,382,57-3,04
Kervan Gıda14,702,9411,20
Kervansaray Yat. Holding1,192,59-5,56
Kiler GMYO2,462,07-1,99
Klimasan Klima17,851,595,19
Koç Holding20,681,27-2,08
Konfrut Gıda17,091,851,12
Kontrolmatik Teknoloji Enerji53,309,99125,08
Konya Çimento1.598,902,6941,50
Kordsa Teknik Tekstil21,547,7038,52
Koza Altın117,403,4421,41
Koza Madencilik15,531,700,26
Körfez GMYO5,83-0,680,52
Kristal Kola4,112,754,85
Kron Telekomünikasyon59,506,6361,51
Kuştur Kuşadası Turizm217,206,6338,08
Kuyumcukent Gayrimenkul2,421,265,22
Kütahya Porselen48,163,53-4,54
Lider Faktoring3,511,152,93
Link Bilgisayar28,781,34-9,71
Logo Yazılım138,705,4810,52
Lokman Hekim Sağlık15,824,9847,13
Lüks Kadife45,42-6,2357,16
Makina Takım3,423,320,29
Marka Yatırım Holding6,634,573,11
Marmaris Altınyunus301,907,98171,74
Marshall346,601,3513,01
Martı GMYO2,89-1,035,09
Martı Otel2,251,355,63
Mavi Giyim54,805,694,98
Mazhar Zorlu Holding35,603,3113,09
Mega Polietilen11,099,9144,78
Menderes Tekstil3,43-6,2811,00
Merit Turizm144,409,9872,52
Merko Gıda7,582,57-12,27
Metemtur Otelcilik24,26-0,499,77
Metro Holding2,142,882,88
Metro Petrol ve Tesisleri2,992,053,46
Metro Yatırım Ortaklığı2,392,582,58
Migros Ticaret45,223,675,65
Milpa5,250,9614,13
Mistral GMYO5,44-0,3715,50
MLP Sağlık22,066,0611,02
MMC San. Ve Tic. Yat.5,903,6928,26
Mondi Tire Kutsan7,531,62-0,92
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret37,022,893,87
Net Holding3,997,5516,33
Netaş Telekom.30,002,046,84
Niğbaş Niğde Beton43,981,10-15,42
Nuh Çimento48,803,83-0,89
Nurol GMYO8,922,0622,36
Odaş Elektrik3,84-2,04-1,54
Olmuksan-IP8,08-0,25-31,81
Orge Enerji Elektrik8,175,4210,70
Orma Orman Mahsulleri16,801,5114,13
Osmanlı Menkul36,483,9917,90
Ostim Endüstriyel Yat3,901,30-4,41
Otokar386,2010,0021,29
Oyak Çimento8,423,06-4,10
Oyak Yat. Ort.10,03-2,9044,32
Oylum Sınai Yatırımlar5,064,767,43
Özak GMYO5,080,59-0,39
Özbal Çelik Boru8,315,9926,87
Özderici GMYO2,312,674,05
Özerden Plastik12,450,3238,33
Pamukova Elektrik24,100,4213,04
Panora GMYO6,762,279,21
Papilon Savunma22,342,67-1,85
Park Elek.Madencilik5,363,28-0,19
Parsan31,223,3128,48
Pegasus72,605,45-2,68
Peker GMYO2,361,72-9,58
Penguen Gıda4,770,42-5,54
Pera GMYO1,856,945,61
Pergamon Dış Ticaret30,749,9455,96
Petkim5,043,491,20
Petrokent Turizm1.386,0010,0052,91
Pınar Et Ve Un23,88-1,002,58
Pınar Su8,596,4415,61
Pınar Süt25,981,7212,56
Plastikkart17,754,6622,84
Polisan Holding4,082,515,70
Politeknik Metal405,00-10,00-0,74
Prizma Press Matbaacılık5,854,286,75
QNB Finans Fin. Kir.134,609,977,42
QNB Finansbank69,906,31-0,64
Ral Yatırım Holding4,573,862,93
Ray Sigorta16,322,645,63
Reysaş GMYO5,352,69-1,83
Reysaş Lojistik8,596,18-7,03
Rhea Girişim3,54-0,28-4,84
Rodrigo Tekstil15,204,7610,87
Royal Halı3,302,80-4,07
RTA Laboratuvarları29,360,48-3,04
Sabancı Holding10,68-0,93-6,81
Safkar Ege Soğutmacılık10,814,04-0,64
Sanel Mühendislik4,230,7123,68
Sanifoam Sünger17,900,0031,62
Sanko Pazarlama9,96-0,106,07
Saray Matbaacılık10,36-1,5218,13
Sarkuysan9,191,773,96
Sasa Polyester26,207,4729,57
Say Yenilenebilir Enerji9,502,5911,63
Sekuro Plastik29,28-9,96109,74
Selçuk Ecza Deposu12,782,57-6,37
Selçuk Gıda4,45-0,89-10,64
Senkron Güvenlik24,08-9,95-8,30
Serve Film Prodüksiyon15,154,48-5,31
Servet GMYO116,501,6648,60
Seyitler Kimya36,161,0144,12
Silverline Endüstri6,840,59-20,47
Sinpaş GMYO5,040,4020,57
Smartiks Yazılım8,411,20-5,08
Sodaş Sodyum Sanayii36,142,9635,49
Söktaş4,961,02-2,55
Sönmez Filament68,801,70-1,99
Sönmez Pamuklu26,369,929,83
Sumaş Suni Tahta68,007,5932,68
Şeker Fin. Kir.6,570,462,66
Şekerbank1,462,82-3,31
Şişe Cam7,380,680,96
Şok Marketler13,831,029,59
T. Halk Bankası5,310,76-4,50
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası31,906,332,70
T.S.K.B.1,811,121,69
T.Tuborg21,207,0717,32
Taç Tarım Ürünleri26,529,95151,85
Tat Gıda11,043,66-6,91
TAV Havalimanları21,945,083,00
Taze Kuru Gıda320,100,0347,99
Tek-Art Turizm2,231,3610,40
Tekfen Holding18,001,129,76
Teknosa İç ve Dış Ticaret14,002,049,55
Temapol Polimer Plastik15,479,9534,52
TGS Dış Ticaret31,382,21146,89
Tofaş Oto. Fab.36,320,837,08
Torunlar GMYO3,860,52-1,03
Trabzon Liman35,286,279,84
Trabzonspor Sportif2,430,83-0,41
Trend GMYO9,432,39-24,98
TSKB GMYO4,901,03-14,78
Tuğçelik8,001,65-0,99
Tukaş9,560,63-1,34
Turcas Petrol5,056,544,12
Turkcell16,400,001,86
Tümosan Motor ve Traktör16,833,6319,62
Tüpraş102,503,54-5,09
Türk Hava Yolları12,333,18-4,49
Türk Prysmian Kablo12,60-0,404,13
Türk Telekom8,15-0,85-4,57
Türk Traktör178,901,59-2,08
Türker Proje Gayrimenkul181,5010,0060,76
Türkiye Sigorta7,284,3010,30
Ufuk Yatırım23,006,9871,64
Ulaşlar Turizm Yat.4,132,48-2,59
Ulusoy Elektrik48,941,62-4,69
Ulusoy Un Sanayi16,21-0,5540,96
Umpaş Holding2,703,053,45
Uşak Seramik2,470,825,56
Utopya Turizm39,78-0,502,53
Uzertaş Boya73,959,5630,65
Ülker Bisküvi22,520,63-2,68
Vakıf Fin. Kir.9,140,66114,55
Vakıf GMYO3,703,062,21
Vakıf Yat. Ort.7,96-2,218,15
Vakıflar Bankası4,400,69-6,58
Vakko Tekstil6,432,72-1,38
Vanet Gıda7,750,650,26
Verusa Holding56,151,6324,50
Verusaturk Girisim25,349,9893,73
Vestel25,781,5822,41
Vestel Beyaz Eşya47,304,7915,70
Viking Kağıt7,812,90-13,22
Yapı Kredi Koray GMYO4,640,654,27
Yapı ve Kredi Bank.2,900,69-5,84
Yaprak Süt ve Besi Çift.102,20-9,9641,16
Yataş15,702,958,65
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,98-0,25-9,55
Yeni Gimat GMYO14,452,8516,25
Yeşil GMYO1,914,9538,41
Yeşil Yapı2,504,6035,87
Yeşil Yatırım Holding188,30-0,1197,48
Yibitaş İnşaat Malzeme15.104,802,99-3,18
Yonga Mobilya38,409,7128,00
Yükselen Çelik5,180,58-0,99
Yünsa15,000,332,32
Zorlu Enerji2,852,152,89

 

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.