Konya'da Yeni Toplu Konut Projesi: Karatay Sedir Park Konut Kooperatifi 600 Daireyle Geliyor!

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Konya'da 44. toplu konut projesi olan Karatay Sedir Park Konut Kooperatifi'ni duyurdu. 600 dairelik bu konut projesine ön başvurular bugünden itibaren alınmaya başlanıyor.

Konya'nın Karatay ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarına bir destek de Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'dan geldi. Başkan Kılca, bölgede gerçekleştirilen toplu konut hamlelerine bir yenisini daha ekleyerek, 44. toplu konut projesi olan Karatay Sedir Park Konut Kooperatifi'ni tanıttı.

Karatay Sedir Park Konutları nereye yapılacak?

Karatay Sedir Park Konut Yapı Kooperatifi, toplamda 600 daireden oluşan 3 ayrı ada üzerinde projelendirilmiş durumda. Proje, Hacıhasan ve Hacısadık Mahallesi, Göreme Sokak, Laleli Sokak, Zaman Sokak, Şemsettin Sami Sokak ve Hıyaban Sokak arasında kalan alanda hayata geçirilecek. Ali Ulvi Kurucu Caddesi, Sedirler Caddesi, Fetih Caddesi ve Keçeciler Caddesi'nin kesişim noktasında yer alan proje, bölgenin önemli lokasyonlarından birinde bulunuyor.

karatay-sedir1.png

Karatay Sedir Park Konut Yapı Kooperatifi'nin 600 dairelik konut projesine olan ön başvurular, 11 Aralık - 15 Aralık 2023 tarihleri arasında kabul edilecek. Proje, 40.959,26 m²'lik bir alana sahip olup, bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmalarına önemli bir katkı sunmayı hedefliyor.

karatay-sedir2.png

Projenin genel ağırlığını 3+1 konseptindeki daireler oluştururken, 2+1 konseptindeki daireler de projede yer alacak. Karatay Sedir Park Konut Kooperatifi, bölgeye modern konutlar kazandırarak, sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre oluşturmayı amaçlıyor.

Karatay Sedir Park Konutları başvuru ve peşinat bedelleri

- Tip-1 (3+1) 249 Adet 138 m2 (Ortak alanlar olmaksızın balkonlar dahil brüt alan)

tip1.png

Üyelik Ön Başvuru Bedeli: 10 bin TL
Üyelik Peşinat Bedeli: 500 bin TL
Üyelik Aidat Bedeli: 25 bin TL

- Tip-2 (2+1) 115 Adet 112 m2 (Ortak alanlar olmaksızın balkonlar dahil brüt alan)

tip2.png

Üyelik Ön Başvuru Bedeli: 8 bin TL
Üyelik Peşinat Bedeli: 415 bin TL
Üyelik Aidat Bedeli: 21 bin TL

- Tip-3 (2+1) 28 Adet 93 m2 (Ortak alanlar olmaksızın balkonlar dahil brüt alan)

tip3.png

Üyelik Ön Başvuru Bedeli: 6 bin TL
Üyelik Peşinat Bedeli: 350 bin TL
Üyelik Aidat Bedeli: 18 bin TL

Ayrıntılar karataysedirpark.com adresinde.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler