Konya'da Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri için son gün uyarısı!

Konya'da Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri için son gün uyarısı!

Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri’nin ilk taksiti için ödeme süresi 31 Mayıs Salı günü sona eriyor. Konya'nın Karatay İlçe Belediyesi'nde vergi ödemesi, 08:00 ile 17:00 arasında emlak servisinden veya online olarak yapılabiliyor

Türkiye'de Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri’nin ilk taksiti için ödeme süresi 31 Mayıs Salı günü sona eriyor. Konya'da vatandaşlar bağlı bulundukları belediyelerin emlak servisleri ile internet üzerinden online ödeme kanallarıyla da vergi ödeyebiliyor.

Karatay Belediyesi, vatandaşların cezalı duruma düşülmemesi için mükelleflerin vergi ödemelerini 08:00 ile 17:00 saatleri arasında Karatay Belediyesi Emlak Servisi’nden veya e-belediyecilik uygulamaları üzerinden kolaylıkla yapabileceğini belirterek, Karatay Belediyesi veznelerinin ödemeler için hafta sonu da açık olacağını duyurdu.

Karatay Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

  • Vatandaşlarımız, 31 Mayıs Salı günü mesai bitimine kadar emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ilk taksitlerini, TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile Karatay Belediyesi hizmet binası içerisinde yer alan veznelere, nakit veya kredi kartıyla ödeyebileceklerdir.

  • Vatandaşlarımız, ilk taksitlerini adresinden belediyeye uğramadan da ödeyebilecek.

  • Vergi mükellefleri, Karatay Belediyesi’nin başarılı e-belediyecilik uygulaması kapsamında https://tahsilat.karatay.bel.tr/Ode/direkttahsilat.aspx adresi üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile vergilerini ödeyebilirler.

  • Öte yandan Hafta sonu da Karatay Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Emlak Servisi ödemeler için açık olacak.

  • 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günlerinde de vatandaşlar, Karatay Belediyesi hizmet binasına uğrayarak ödeme yapabilecek.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.