Konya'da bir köy yolunda daha çalışmalar tamam!

Konya'da bir köy yolunda daha çalışmalar tamam!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Tatköy'ü kent merkezine bağlayan 3,5 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmasının tamamladığını belirterek, Bundan böyle Tatköy'de yaşayan hemşerilerimiz merkeze ulaşımlarını daha konforlu bir şekilde yapacak" dedi

Konya Büyükşehir Belediyesi, mahalle yollarında kaliteyi yükseltmeye devam ediyor. Selçuklu İlçesine bağlı Tatköy Mahallesini şehir merkezine bağlayan 3,5 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması tamamlanarak, daha konforlu ulaşım sağlandı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu ilçesine bağlı Tatköy Mahallesi bağlantı yolunda sıcak asfalt çalışmasını tamamladı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim mahalle yollarında kaliteyi yükseltmek için çalıştıklarını belirterek, bu kapsamda 2021 yılında 400 kilometre mahalle yolu yaptıklarını hatırlattı.

Yoğun olarak kullanılan Tatköy bağlantı yolunda da sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Altay, "Konya'nın ulaşım konusunda daha konforlu bir yol ağına sahip olması için gayret ediyoruz. Bu kapsamda Selçuklu ilçesi Tatköy Mahallesi'nin şehir merkeziyle bağlantısını oluşturan 3,5 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmamızı tamamlayarak yolu ulaşıma açtık. Bundan böyle Tatköy'de yaşayan hemşerilerimiz merkeze ulaşımlarını daha konforlu bir şekilde yapacak. Bölgemize ve şehrimize hayırlı olsun" diye konuştu.

Konya'da bir köy yolunda daha çalışmalar tamam!

Konya'da bir köy yolunda daha çalışmalar tamam!

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.