Konya ve Karaman'ın seyahat acentaları örnek oldu

Konya ve Karaman'ın seyahat acentaları örnek oldu

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kuruluna bağlı Konya ve Karaman bölgesindeki seyahat acentaları sahipleri ve çalışanları Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulunarak örnek oldu

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kuruluna bağlı Konya ve Karaman bölgesindeki seyahat acentaları sahipleri ve çalışanları Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulundu.

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu binası önünde gerçekleştirilen kan bağışına TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan, yönetim kurulu üyeleri, Konya ve Karamandaki turizm Seyahat Acantaları sahipleri ve çalışanları katıldı.

tursab-konya-bolge-temsil-kurulu-baskani-ozdal-karahan-kan-bagisinda-foto.jpg

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan tüm vatandaşlardan kan bağışı yapmalarını tavsiye ederek, “Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında TÜRSAB Konya Temsil Kurulu ve Kızılay Konya Kan Merkeziyle birlikte ‘Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır’ kampanyasıyla TÜRSAB’a bağlı Konya ve Karaman Bölgesindeki seyahat acentalarımızın sahipleri ve çalışanlarımızla kan bağışında bulunduk. Unutmamalıyız ki verdiğimiz kan hayat kurtarır. Konyalı ve Karamanlı hemşerilerimizden isteğimiz sosyal sorumluluk projesine destek vererek, kan bağışında bulunmalarıdır. Kan bağışımıza destek veren Konyalı ve Karamanlı seyahat acentaları sahipleri ve çalışanlarına ve Kızılay Konya Kan merkezi yetkililerine teşekkür ediyoruz. TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu olarak bu tür etkinliklere devam edeceğiz” diye konuştu.

Kan verenlere dondurmalı helva ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.