Konya Valisi Özkan'dan Konya Savunma Birliklerine ziyaret

Konya Valisi Özkan'dan Konya Savunma Birliklerine ziyaret

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı, KBRN Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı ile Hava Savunma Tugay Komutanlığında incelemelerde bulundu

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı, KBRN Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı ile Hava Savunma Tugay Komutanlığında incelemelerde bulundu.

Resim

Vali Vahdettin Özkan, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Hava Savunma Albay Tamer İleri, Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Piyade Albay Hakan Eroğlu ile Hava Savunma Tugay Komutanı Hava Savunma Albay Yusuf Diker’i ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Resim

Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı, KBRN Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı ile Hava Savunma Tugay Komutanlığının, diğer kamu kurumlarıyla koordinasyon gerektiren konuları değerlendirildi.

Resim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.