Konya Tabip Odası'ndan sağlık çalışanlarına gece nöbetinde aşureli teşekkür

Konya Tabip Odası'ndan sağlık çalışanlarına gece nöbetinde aşureli teşekkür

Konya Tabip Odası, hastanelerde gece nöbetine kalan sağlık çalışanlarına aşure ikram ederek teşekkür etti. Organizasyonu Konya Büyükşehir Belediyesi destekledi

Konya Tabip Odası, Konya’daki hastanelerde gece nöbetine kalan sağlık çalışanlarına aşure ikram etti. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği organizasyonla sağlık çalışanlarına teşekkür edildi.

Organizasyon hakkında bilgiler veren Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Eyüp Çetin, “Meslek hayatımızda bir daha görmemeyi ümit ettiğimiz zorlu bir pandemi sürecinden geçiyoruz. Hizmetlisinden, doktoruna tüm sağlık çalışanları olarak çok yorulduk ve en önemlisi psikolojik olarak hepimiz yıprandık. Bu yorgunluğu bir nebze olsun alma adına Konya Tabip Odası olarak fırsatını bulduğumuz hastanelerimizde nöbetçi olan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için aşure ikramında bulunduk. Bu organizasyona destek veren başta Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu ve ekibine, hastanelerinde Yönetim Kurulumuzu kabul eden Meram Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celatettin Vatansev ve Başhekim Prof. Dr. Tevfik Küçükkartallar’a ayrıca tüm hastanelerimizin yöneticilerine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.